Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • johnninho

  • Mesaje scrise: 37
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2005 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mai 2010

  • Mesaj Privat
Salutare, colegi!
1.Detin o Zafira model 2004, fara comenzi pe volan si vreau sa imi cumpar un cd tuner Pioneer DAH-X6600BS cu bluetooth, mixtrax., usb.etc din America si am inteles ca o sa intampin probleme la receptionarea posturilor de radio din tara (nu le prind pe toate, decat pe cele de pe frecvente pare). El are banda intre 87.9-107.9 Mhz. Se pare ca la noi se cauta posturile din 0.1 in 0.1, iar la americani din 0.2 in 0.2. Are cineva cunostinta de asa ceva, a intampinat dificultatile astea?
2 Daca imi schimb cd tuner-ul o sa sa auda altfel in boxe decat cu cel vechi cdr vdo 500 (mai slab sau cand dau volumul mai tare cu gajait)? Am pe masina boxele ei originale fata , spate si twitere.
Astept pareri ....Thanks!
Skip ads

  • cyberbob

  • Mesaje scrise: 1,287
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Nov 2010

  • Mesaj Privat
Salutare!

Clar o sa se auda mai bine cu Pioneer-ul. Legat de radio am impresia ca la americani merge din 1 in 1. Nu vei putea prinde posturile de genul 89.5.

Adi G.
  • johnninho

  • Mesaje scrise: 37
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2005 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mai 2010

  • Mesaj Privat
Am sunat la firma care ofera garantia si la service-ul Pioneer din tara, si raspunsul lor suna cam asa, ca pe langa faptul ca nu mi se ofera garantie la produs, nu pot prinde frecventele radio impare. La noi in tara se prind cele pare. Asa ca o sa imi cumpar de pe amazon.de (care sper sa aiba frecventele europene si bune pt la noi in tara).
  • cyberbob

  • Mesaje scrise: 1,287
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Nov 2010

  • Mesaj Privat
O cunostinta si-a cumparat un TV Sony de pe amazon.com, si i-a fost livrat din Germania. Deci e cea mai buna varianta asta pe care ai ales-o.
Skip ads

  • johnninho

  • Mesaje scrise: 37
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2005 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mai 2010

  • Mesaj Privat
Pentru Cyberbob,....Si i-au facut transformarea la pret in euro? L-a costat mai scump?
  • cyberbob

  • Mesaje scrise: 1,287
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Nov 2010

  • Mesaj Privat
Salutare!

Numai tin minte exact cum a platit, parca prin PayPal... e treaba de vreo 2 ani,

Adi G.
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR