Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning
  • SergioARG

  • Mesaje scrise: 39
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Zafira 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Mar 2014

  • Mesaj Privat
Salut . Cum pot sa-mi fac si eu stopurile , la Zafira A , rosii complet si sa fie totul legal ? Folie sau spray ? Astupa si culoarea alba care este pentru mers inapoi si cea portocalie care este pentru semnalizare ? sau se vor vedea cu o diferenta de culoare ? Trebuie sa schimb becurile ? sa pun la mers inapoi un bec alb ca sa se vada , si la semnalizare portocaliu ca sa se vada rosu-portocaliu ?
  • bgd92

  • Mesaje scrise: 859
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Apr 2011

  • Mesaj Privat
Cu folie ; te costa cam 50 lei ; eu le-am facut light smoke la Carbon Systems si sunt foarte multumit, plus ca am facut mult mai multe lucrari la ei; folia este de calitate ; folia rosie "astupa" stopul complet; se va vedea complet rosu fara diferente de culoare ; degeaba schimbi becurile ; orice becuri ai avea, se vor vedea rosii pt ca asta este culoare foliei, e la mintea cocosului Smile)) legal, nu o sa fi niciodata atata timp cat aplici ceva pe stopuri / faruri / geamuri laterale fata sau parbriz ; ca nu vei batea la ochi aproape deloc este altecva ; dar daca un politist vrea sa iti dea amenda si sa iti suspende talonul nu o sa-l opreasca faptul ca folie este rosie ; bafta
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR