Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  3. Motoare Benzina
  • alexteen

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Astra 2003 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2014

  • Mesaj Privat
salut!am si eu o intrebare si sper sa gasesc raspuns de la ce care au intampinat o problema ca a mea sau de la cei care stiu.Am cumparat un opel vauxhall astra g cc an 2003 cu volanul schimbat pe partea stanga si as vrea sa stiu daca este vreo problema cu turometrul care este de diesel iar masina este 1.6 8 v.As vrea sa stiu ce e de facut sau daca pot intampina probleme cu inscrisul masini.Multumesc anticipat
Skip ads

  • florinianc

  • Mesaje scrise: 1,600
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2006 Z16xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2010

  • Mesaj Privat
Pai daca ti-a placut masina ieftina, probabil sa ai o gramada de multe alte probleme, in afara de cele cu inscrisul... Ce-i de facut? Iei turometru de benzinar si il montezi pe ala. Probabil nu merg o gramada de chestii la masina aia. Sigur nu ai luat diesel cu acte de benzinar? Very Happy
L.E. mergi la dezmembrari si iti iei ceasuri de benzinar, ca sa fie treaba putin mai oabla, sau o lasi asa daca nu te deranjeaza.


Ultima modificare facuta de florinianc la Mar 29 Apr, 2014 10:24 pm, modificat de 2 ori in total
  • alexteen

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Astra 2003 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2014

  • Mesaj Privat
sigur e benzinar.dar asta e singura problema in rest merg toate la masina.si daca as fi avut bani mai multi sigur luam una mai buna dar ce sa fac e criza Smile)
  • vlad-OPC

  • Mesaje scrise: 1,080
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008 Z16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jan 2011

  • Mesaj Privat
Colegu' mai bine o inmatriculezi, pe urma bagi ceasuri de benzinar in ea Wink
Skip ads

  • alexteen

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Astra 2003 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2014

  • Mesaj Privat
dar nu ma intorc cei de la rar daca am turometrul de diesel?asta intreb pentru ca nu am mai inmatriculat masini pana acum Smile
  • oopsCam

  • Mesaje scrise: 347
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2009

  • Mesaj Privat
Pai sa ai ceva bani la tine si pt. cei de la RAR... In rest nu cred ca o sa ai probleme... Apropo, a fost schimbat volanul intr-un service autorizat? Nu cred , ca sunt doar 2 in Romania care sunt autorizate... Ia ceva bani la tine cand te duci la RAR.. Vre-o 3-400 Ron ...
  • alexteen

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Astra 2003 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2014

  • Mesaj Privat
da bordul a fost schimbat dar nu mi se pare ca are alta problema acum nu stiu si daca ma costa mult o inscriu pe bulgaria si scap de batai de cap
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  3. Motoare Benzina

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR