Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Laur45

  • Mesaje scrise: 94
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2005

  • Mesaj Privat
Iata ce am patit eu ... pe unde sa ii depasesc ...?!?

Se aude prin targ ca masinile RATB vor avea un dispozitiv cu care sa schimbe culoarea semaforului ... si asta realativ curand ...
ce ne facem fratilor cu acesti ... monstrii ai strazilor din Bucu ...



Ultima modificare facuta de Laur45 la Mar 30 Jan, 2007 11:05 pm
Skip ads

  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
e cumva intersectie cu 3 directii acolo?
eu as trimite-o la toate agentiile de presa, cu poveste cu tot, poate se hotaraste un ziarist mai de doamne ajuta sa o publice undeva....
  • sabin

  • Mesaje scrise: 199
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jul 2006

  • Mesaj Privat
e tare poza...no comment - si de aveam loc si nu ma puneam cu vre-unu din ei Smile)
  • maiandrei

  • Mesaje scrise: 4,711
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2018 B20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Dec 2004

  • Mesaj Privat
E la Eroilor... 104 si 123 au directia inainte, cel din stanga este probabil un 611 care face dreapta. Din cate imi dau seama, se afla chiar la semafor si cum tu esti primul in spatele lor, probabil asa s-a nimerit sa ajunga...

E drept ca cel din mijloc putea ramane pe banda 1, dar de ce domle, daca 2-u era liber?

LATER EDIT: eram un pic turmentat Embarassed


Ultima modificare facuta de maiandrei la Mar 30 Jan, 2007 12:07 am
Skip ads

  • Cyclops

  • Mesaje scrise: 243
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Manta 1977 16N
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jan 2007

  • Mesaj Privat
maiandrei a scris:... cel din stanga este probabil un 611 care face dreapta....



shuuuuree Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
  • apachée

  • Mesaje scrise: 83
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 1994 C14SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2006

  • Mesaj Privat
Laur45 a scris:Iata ce am patit eu ... pe unde sa ii depasesc ...?!?

Se aude prin targ ca masinile RATB vor avea un dispozitiv cu care sa schimbe culoarea semaforului ... si asta realativ curand ...
ce ne facem fratilor cu acesti ... monstrii ai strazilor din Bucu ...


Treaba cu dispozitivul de schimbat culoarea la semafor nu cred ca e pe bune... Asa ceva au masinile de pompieri si salvare in America, dar alea au de ce sa schimbe culoarea la semafor... Nu vad de ce ar avea nevoie masinile RATB de asa ceva si cu ce ar ajuta traficul din Bucuresti.
  • andrei006

  • Mesaje scrise: 897
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mar 2006

  • Mesaj Privat
Hmh ... eu personal cunosc poza asta de mult timp ... adica am mai vazut-o pe net. Nu zic ca nu ai facut-o tu ... ci doar ca nu e asa noua ...
Cat despre partea cu ratb-u ... a dat semnal si s-a bagat ca doar nu intri in el Smile
  • Laur45

  • Mesaje scrise: 94
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2005

  • Mesaj Privat
fotografia este facuta de mine ... cu telefonul mobil ... pe data de 27 ianuarie in jurul orei 15 ... cu cel de pe banda 1 nu am nimic ... nici cu cel de pe banda 3 ... dar cel de pe banda 2 a trecut pe langa mine prin dreapta si s-a bagat repede acolo ... era rosu dar ... de ce sa nu stea pe banda 1 pe care ar trebui sa mearga. De cand au trecut de pe "rocar de simon" pe aceste frumuseti parca sunt regii soselelor ... treaba lor nu este sa faca slalom printre masini ci sa duca pasagerii in deplina siguranta nu ca pe niste saci de cartofi!!!!
  • f1specialfx

  • Mesaje scrise: 610
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 1.4 90HP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Mda si-au luat si eu Mertzan cu 250cp (desi are 10tone..)si se cred ambulante acum.Nu prea ai ce face si cel mai bine e sa nu intrii in conflict cu ei ca pana iti plateste ala masina..
  • BeWaRe

  • Mesaje scrise: 170
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Kadett 1988
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Oct 2005

  • Mesaj Privat
Este mai bine sa te fersti de ei ...Am un prieten care statea la semafor si la lovit trolebuzu..Ce crede-ti ca sa intmplat???Sau dus la circa si soferu troleului a zis ca nu ia acordat proritate prietenul meu..Asta sa intmplat la intrarea in bucuresti de pe autostrada pitesti la lieul 8 ...Vinovat normal a fost pretenu in cauza si bun de plata ...Asa ca mai bine fugiti de ei cand ii vedeti Very Happy Very Happy
  • apachée

  • Mesaje scrise: 83
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 1994 C14SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2006

  • Mesaj Privat
Pe de o parte tot respectul pentru ei ca au ceva meserie sa strecoare ditamai autobuzul/troleul pe strazile si prin traficul bucurestean, pe de alta parte au tupeu ca e clar ca nu o sa intre nimeni in ei, si ca atunci cand ai masina de 10 metri (daca nu mai bine) ai alt statut pe sosea...
Si apropo de cei care au intrat totusi in ei, se pare ca nici masini mai masive decat un Opel nu rezista... Wink




Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR