Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • claus2055

  • Mesaje scrise: 0
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2003 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jul 2007

  • Mesaj Privat
am o vectra C din 2003.Am la ea casetofon cu caseta si magazie cu 4 cd (CCRT2008),la casetaa nu ascult dar cand folosesc magazia nu imi arat pe ecranul din bord nimic,caci as vrea si eu sa sar de la un cd la altul sau sa selectez o melodie anume sau sa vad ce cd imi canta .Mentionez ca am ecran mare ,dar nu am activat inca BC la cei de la OPEL.O sa ma duc saptamana asta sper.As vrea sa stiu dak la voi e la fel cei care aveti vectra c cu magazie de cd? Va arata ceva cand ascultati de pe cd? V a rog sa imi raspundeti ca sa stiu ce sa le cer celor de la reprezentanta dak tot ma duc sa imi activeze BC.Mersi mult.

de data asta am editat eu titlul pentru tine (era claus2055)
te rog ca pe viitor sa alegi titluri mai relevante
maiandrei

  • Cris.M.

  • Mesaje scrise: 101
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jul 2007

  • Mesaj Privat
Nici la mine nu se vede nimic.S-ar vedea probabil daca ar citi mp3,dar cum nu citeste decat trackuri,nu prea are cum sa vada titlul melodiei.La mine nu e si casetofon,dar nu cred sa difere prea mult datele problemei.Nu are nimic a face cu activarea BC;si eu l-am activat abia de curand,dar nu are nimic a face cu linia audio.
  • claus2055

  • Mesaje scrise: 0
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2003 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jul 2007

  • Mesaj Privat
ok si tu cum selectezi cd ca sa cante,ordinea lor cel putin , sau sa cante o anumita melodie de pe cd 3 de exemplu. Si apropo la denivelari iti sare cd? Cat a costat activarea BC si ce vezi acum , se merita?
  • Six

  • Mesaje scrise: 109
  • Locatie:
  • Masina: Vectra 2002 Z22SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Aug 2005

  • Mesaj Privat
Mie imi indica CD-ul si numarul melodiei ... EX: DISC 3 - TRACK 10
  • claus2055

  • Mesaje scrise: 0
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2003 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jul 2007

  • Mesaj Privat
e bine si asa macar stii ce melodie canta .Dar nu iti arata nimic nici o imagine a unui cd ?
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR