Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A
  • gyzmo

  • Mesaje scrise: 3,753
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2009 A20DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2011

  • Mesaj Privat
Am deschis acest topic pentru a ne ajuta in ceea ce priveste gradul de acoperire al acestei versiuni,precum si eventualele erori.
Eu am testat aceasta versiune pe drumul spre Grecia(Zakynthos).
Pot spune ca au fost cateva zone in care sistemul de navigatie a cam balmajit-o.
Prima zona a fost in Bulgaria,si anume in zona Kardzali-Makaza,este si normal avand in vedere ca aceasta portiune de drum abia a fost deschisa.
A doua zona in care a mai dat un mic rateu a fost inainte de Larisa,cand m-a indreptat pe o ruta "ocolitoare",un fel de centura care era in lucru si a trebuit sa traversez orasul.
In rest s-a descurcat de minune,insa este nevoie de un update avand in vedere ca grecii construiesc de zor la autostrada dintre Ioaninna si Pyrgos(si nu numai).

Ramane ca si altii,care au testat aceasta versiune sa ne spuna si parerile lor... Idea
kaloús drómous
Skip ads

  • cici 72

  • Mesaje scrise: 13
  • Locatie: Olt
  • Masina: Insignia 2010 a20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Nov 2013

  • Mesaj Privat
salut. eu am aceasi versiune 2012 si tocmai am venit din Turcia -Bodrum ,pot spune ca in Bulgaria nu am avut probleme ,in schimb in Turcia a fost praf ,multe zone in care sistemul de nav balmajea aiurea, probabil are nevoie de un update urgent, o mai ia razna chiar si in Romania, multe strazi care nu figureaza pe harta navigatiei. Sad
  • guliver

  • Mesaje scrise: 554
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2018 B20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2006

  • Mesaj Privat
Hartile astea merg si la CD 500 Navi?
  • Kissdragos

  • Mesaje scrise: 285
  • Locatie: Giurgiu
  • Masina: Insignia 2010 A20DTC
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Aug 2012

  • Mesaj Privat
Nu, nu merg si pe Cd 500 navi
Skip ads

  • moromete84

  • Mesaje scrise: 26
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Sep 2013

  • Mesaj Privat
Bucuresti - Ruse - Sofia - Kulata - Thessaloniki - Ioanina - Lefkada

fara mari probleme... doar la iesirea din Sofia (unde se lucreaza de vreo 2 ani) si in apropiere de Kulata mai da putine rateuri insa chiar nu ai de ce sa te plangi... drumul este FOARTE BINE marcat cu indicatoare, se poate face chiar fara GPS...

In Grecia se comporta excelent, cu POI-uri si tot ce trebuie...

Asteptam update Smile
  • gyzmo

  • Mesaje scrise: 3,753
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2009 A20DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2011

  • Mesaj Privat
Iti confirm ca in zona Kulata a fost buimac,nu stia sa mearga pe varianta Petrich(ocol 27km),iar in zona giratoriilor de pe linia de centura a Sofiei era pierdut,este si normal atat timp cat de atatita ani se lucreaza si se schimba mereu ceva...
Este nevoie de un update...cu siguranta,sa vedem cat va dura pana la aparitia acetuia... Sad
  • preutescubogdan

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Timis
  • Masina: Insignia 2011
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jul 2014

  • Mesaj Privat
Salutari, mi-am achizitionat de curand un opel insignia 2.0 diesel 131 cp din 2011 si as vrea sa va intreb daca aveti idee de unde as putea sa fac rost de un dvd cu hartile din 2013-2014 pt dvd 800. Am fost si la reprezentanta, dar acolo au doar pt insignia fabricata pana in 2010. Precizez ca sunt din timisoara. Multumesc
  • paul_fly

  • Mesaje scrise: 233
  • Locatie: Alba
  • Masina: Insignia 2009 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Sep 2012

  • Mesaj Privat
Salut,
am fost acum 2 saptamani in Grecia pe insula Korfu cu harta pe care am primit-o de la Gyzmo.
Traseul l-am facut de la Alba pe la Oravita prin Serbia - Macedonia - Grecia. Harta s-a comportat neastepatat de bine.
O singura problema am avut dupa ce am ajuns pe insula Korfu nu putea localiza statiunea Paleokastrita cu toate ca vedea drumul pana acolo. Ce a fost curios, dupa ce am ajuns in statiune a inceput s-o vada si a ramas memorata.
Inca o data multumesc Gyzmo ! !
  • gyzmo

  • Mesaje scrise: 3,753
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2009 A20DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2011

  • Mesaj Privat
preutescubogdan a scris:Salutari, mi-am achizitionat de curand un opel insignia 2.0 diesel 131 cp din 2011 si as vrea sa va intreb daca aveti idee de unde as putea sa fac rost de un dvd cu hartile din 2013-2014 pt dvd 800. Am fost si la reprezentanta, dar acolo au doar pt insignia fabricata pana in 2010. Precizez ca sunt din timisoara. Multumesc


Ai postat gresit... Wink
Cred ca va trebui sa cauti aici:
https://www.clubopel.com/vie...asc&start=760

sau aici:
http://www.navigation.com/O...atalog/en_GB/EUR/

Bafta, Wink

paul_fly a scris:
Inca o data multumesc Gyzmo ! !


Cu placere... Very Happy
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR