Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A
  • silviu086

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Insignia 2009
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Nov 2012

  • Mesaj Privat
Salutare! Va rog frumos daca puteti sa imi spuneti si mie specificatiile player-ului. Eu am DVD 800 NAVI fara sistemul Infinity. As vrea sa stiu in special puterea player-ului si daca are cumva iesire separata si pentru subwoofer. Ms!
  • Ily_GL

  • Mesaje scrise: 43
  • Locatie: Galati
  • Masina: Insignia 2010 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Oct 2013

  • Mesaj Privat
Nu are iesire separata pt subwoofer.
  • silviu086

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Insignia 2009
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Nov 2012

  • Mesaj Privat
Ok ms pentru raspuns. Stii cumva si ce putere are?
  • Ily_GL

  • Mesaje scrise: 43
  • Locatie: Galati
  • Masina: Insignia 2010 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Oct 2013

  • Mesaj Privat
Nu stiu iesirea care o au difuzoarele, eu al legat un subwoofer de o boxa si nu sunt probleme ( am acelasi tip de sistem audio ).
  • eddy_yo

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Italia
  • Masina: Insignia 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Dec 2015

  • Mesaj Privat
Salutare baieti...Am si eu o mica problema...,la care sper ca ma poate ajuta cineva..,si anume faptul ca nu stiu DE UNDE ar fi mai bine sa duc semnal audio in amplificatorul pt. subwoofer....,care este si destul de puternic de altfel (Caos Revolver-12 cu 2 bobine de cate 350 W RMS fiecare..,adica 700 RMS..,legat la un amp JBL GTO-1004 de 4x100 RMS,sau 2x300 RMS in punte ). La aceste specificatii,va dati seama ca este foarte importanta calitatea sunetului la intrare..,iar problema este ca Insignia NU ARE iesire AUX din DVD Navi 800.....,sau cel putin eu unul nu am gasit-o....Imi poate da cineva o sugestie,cum as putea obtine un semnal bun si de calitate de la sursa? Momentan sunt colegat de la difuzoarele spate prin 4 rca-uri...,deoarece sub-ul necesita 4 intrari si 4 iesiri din statie....,dar nu prea imi place sa stiu ca intrarea in amp este asa de mare...,si nici nu cred ca face prea bine la amplificator...,nu? Astept sugestiile voastre...Va multumesc!
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR