Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • amnesyy

  • Mesaje scrise: 34
  • Locatie: madrid spania
  • Masina: Astra 1993 1.7 tdi isuzu
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Oct 2006

  • Mesaj Privat
salut de la 3500 de km , ¨problema¨ e urmatoarea - pana acum am avut pe masina cauiciucuri 195-60-r14, acum am 195-65-r14,am observat ca la fiecare km parcus in bord imi arata cu 100 m mai putin decat bornele de pe sosea, Shocked , am simtit si o diferenta printr o incrementare mica a vitezei, dar si ca directia prin oras e supusa unui efort marit,.....acum ...am inebunit eu , sau bordul ?sa raman la 195-60-r14?imi ofera 195-65-r14 o viteza sensibil mai mare?un consum mai redus de combustibil extraurban?....sau totul se intampla in capul meu Idea ......cu plecaciune va salut,gabi
daca cineva nu gaseste piese de opel si crede ca merita trimiterea prin pachet de la mine , cu drag va pot ajuta,cel mai mare parc de dezmembrari aici e http://www.desguaceslatorre.es/ ,nu accept nici un comision si nu vreau nimic in plus[/b]
  • gabonne

  • Mesaje scrise: 1,302
  • Locatie: braila
  • Masina: Vectra 1993 1.7TD
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Sep 2006

  • Mesaj Privat
incearca 1010tires.com; iti va fi de ajutor
  • amnesyy

  • Mesaje scrise: 34
  • Locatie: madrid spania
  • Masina: Astra 1993 1.7 tdi isuzu
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Oct 2006

  • Mesaj Privat
e un super calcul ce iti face acolo, opel nu apare , da e super ok, explicat si tabelat frumos, merçi inca odata Cool
  • Cristi_C

  • Mesaje scrise: 741
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Vectra 2003 z18xe + z12xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jan 2006

  • Mesaj Privat
S-a mai discutat subiectul asta de minim 20 de ori. Poti sa incerci optiunea "SEARCH" cu mare incredere inainte de a mai incepe topicuri noi. Wink
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR