Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Tigra
  3. Tigra A
  • remus1984

  • Mesaje scrise: 23
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Tigra 1995 x14xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mar 2010

  • Mesaj Privat
are cineva proiector tigra pertea sofer de vanzare?mess remus_jetset sau 0758758674
Skip ads

  • amr84

  • Mesaje scrise: 404
  • Locatie: Arges
  • Masina: Tigra 1997 X14XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Aug 2009

  • Mesaj Privat
Pentru ca tot este un topic cu "proiector tigra", o sa postez si eu aici. Din cate am vazut, un proiector de tigra are 3 suruburi in care se prinde de bara din fata. Pe mine m-ar interesa un astfel de surub: ce tip este si de unde-l pot cumpara. (Unul din cele 3 nu mai este si se misca un pic proiectorul).

Mersi
  • remus1984

  • Mesaje scrise: 23
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Tigra 1995 x14xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mar 2010

  • Mesaj Privat
ba da ce dobitoc esti poti sa il dai jos si te duci la orice magazin de piese auto si gasesti sau te-a depasit stiinta?pacat ca unii dintre cei care posteaza pe acest forum sunt afoni
  • amr84

  • Mesaje scrise: 404
  • Locatie: Arges
  • Masina: Tigra 1997 X14XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Aug 2009

  • Mesaj Privat
remus1984 a scris:ba da ce dobitoc esti poti sa il dai jos si te duci la orice magazin de piese auto si gasesti sau te-a depasit stiinta?pacat ca unii dintre cei care posteaza pe acest forum sunt afoni


ba da dobitoc esti tu, pentru k si gandesti si muncesti k unul din ei ... eu in schimb nu vreau sa dau masca jos k sa iau proiectorul in buzunar sau alt surub la mine k sa cumpar ... un surub! Mai bine-mi instalez Autodata k sa aflu. Poate pentru tine e mai usor, dar la mine la bloc, nu stau sa dau de 2 ori masca jos pentru un amarat de surub.

Dar fiecare gandeste cu ce are ... unii cap, altii picioare si vorbesc pe langa subiect!

PS: ai dat odata bara jos? apoi sa vb
Skip ads

  • remus1984

  • Mesaje scrise: 23
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Tigra 1995 x14xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mar 2010

  • Mesaj Privat
[ba ca sa dai proiectoru jos nu trebuie sa dai bara jos te bagi sub ea sau o pui pe rampa si ajungi la proiector si am dat bara jos de 2 ori pt cultura ta generala si nu lucrez cici in domeniu da am si io preteni cu service si de fiecare data cand am probleme la masina si ma duc la ei imi spun ce sa dau io jos si cu ce pt k asa se invata
  • dancuciureanu

  • Mesaje scrise: 16,457
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Agila 2001 Z10XE + Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2006

  • Mesaj Privat
remus1984 si amr84 au 3 zile pauza desi
6. Cei care jignesc alti membri ai comunitatii sau folosesc forumul pentru a-si descarca nervii vor fi suspendati timp de 7 zile.

Data viitoare nu vor fi 7 zile Evil or Very Mad
  • remus1984

  • Mesaje scrise: 23
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Tigra 1995 x14xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mar 2010

  • Mesaj Privat
ok
  • cristina ban

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Tigra 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2011

  • Mesaj Privat
am si eu nevoie de doua proiectoare d tigra sparte in accident. ma ajuta cineva?
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Tigra
  3. Tigra A

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR