Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  • pam

  • Mesaje scrise: 440
  • Locatie: Mures
  • Masina: Vectra 2001 y22dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Oct 2006

  • Mesaj Privat
As vrea sa-mi schimb pielea de pe volan.Stie cineva vreo firma prin Cluj care sa se ocupe cu asa ceva,ca la Tg-Mures am gasit una care mi-a cerut 100 euro pe chestia asta,de parca cumparam volanul de la ei? Question
  • l_stoian79

  • Mesaje scrise: 602
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Astra 2006 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Stiu ca la Deta se imbraca volane in piele. Este ceva firma care face operatia asta ptr firme de dincolo (din cate am inteles de la dealer, inclusiv volanele ptr astra classic sunt imbracate in piele la Deta) dar fac si ptr particulari. sincer nu stiu pretul exact, dar dealerul imi zicea ca e cam 80-100 EUR, ca si pretul lor de catalog ptr pachetul Beauty (volan in piele si manere cromate la usi). si eu stateam sa ma gandesc daca sa-mi iau volanul imbracat in piele din fabrica si sa astept 2 luni sau sa iau volan normal mai repede si sa-l lduc la Deta mai tarziu....in cele din urma mi-am luat din fabrica.
Daca vrei intreb la dealer ceva detalii de contact.
  • pam

  • Mesaje scrise: 440
  • Locatie: Mures
  • Masina: Vectra 2001 y22dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Oct 2006

  • Mesaj Privat
l_stoian79 a scris:Stiu ca la Deta se imbraca volane in piele. Este ceva firma care face operatia asta ptr firme de dincolo (din cate am inteles de la dealer, inclusiv volanele ptr astra classic sunt imbracate in piele la Deta) dar fac si ptr particulari. sincer nu stiu pretul exact, dar dealerul imi zicea ca e cam 80-100 EUR, ca si pretul lor de catalog ptr pachetul Beauty (volan in piele si manere cromate la usi). si eu stateam sa ma gandesc daca sa-mi iau volanul imbracat in piele din fabrica si sa astept 2 luni sau sa iau volan normal mai repede si sa-l lduc la Deta mai tarziu....in cele din urma mi-am luat din fabrica.
Daca vrei intreb la dealer ceva detalii de contact.

Te rog intreaba.
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR