Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • GabiB77

  • Mesaje scrise: 2,387
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2011 A12XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jul 2005

  • Mesaj Privat
cristivw a scris:imi cer scuze, dar nu esti atat de bine informat. cele mai ieftine pleoape de plastic sunt 100ron.


Da o tura prin Bucuresti, prin targ pe la Vitan... pe coloana cu briz-brizuri ultima taraba pe stanga ...

Eu am luat de acolo acum 7-8 luni cu 40 lei, intre timp s-au facut 50 lei... Cnad o sa mai am ocazia o sa cer nr de telefon al tipului respectiv, o sa-l pun aici si facem si comanda despre care vorbeai... Deci hai sa nu incepem cu cine e mai bine informat si cine nu...
Skip ads

  • cristivw

  • Mesaje scrise: 247
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Oct 2005

  • Mesaj Privat
turatii a scris:Insonorizare capota, bloc lumini cu buton proiectoare le ai cumva?


imi pare rau, am doar piesele din lista. din pacate nu ma ocup cu dezmembrarile.
  • dorus

  • Mesaje scrise: 125
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Aug 2006

  • Mesaj Privat
cat ceri pe fata de consola centrala?
  • cristivw

  • Mesaje scrise: 247
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Oct 2005

  • Mesaj Privat
discutam pe mess.
Skip ads

  • cristivw

  • Mesaje scrise: 247
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Oct 2005

  • Mesaj Privat
poze cu grilajele din bara + fustita de cauciuc (compusa din 2 bucati in oglinda)




  • GabiB77

  • Mesaje scrise: 2,387
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2011 A12XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jul 2005

  • Mesaj Privat
Revin la postul meu de mai sus, uite ca se gasesc si pe forum la preturi mult sub 100 RON cat ai zis tu

http://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=32884

Pret: 60 lei si mai sunt si de contur, nu numai simple

P.S. O sa ajung si-n targ la Vitan sa-ti aduc si nr de telefon al celui care le vinde cu 50 lei

Nu dezvoltam subiectul, "no offence"... spor la vanzare, dar nu mai spune de altii ca nu sunt bine informati
  • cristivw

  • Mesaje scrise: 247
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Oct 2005

  • Mesaj Privat
ok, imi cer scuze, ai fost o idee mai bine informat. oricum, modelul nu este ca al meu. cel prezentat de tine are prelungire pana jos, in coltul interior al farului (inspre grila radiator). ale mele sunt doar pt partea de sus. oricum, daca le doreste cineva, asa finisate, vopsite, bine. daca nu, si mai bine, pt ca sincer nu tin mortis sa le vand... doar cu finantele stau prost Sad
  • Cristi_C

  • Mesaje scrise: 741
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Vectra 2003 z18xe + z12xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jan 2006

  • Mesaj Privat
Mai fratilor eu zic sa aveti grija ce si cum cumparati de la colegul nostru @cristi_vw ca e cam aburitor si vorbeste aiurea. Eu am vrut sa cumpar de la el o perecehe boxe fata astra G, apoi timp de 3 luni ba le avea, ba nu le avea... ba ;e trimitea, ba nu... pana am renuntat eu. dupa 3 luni si-a adus aminte de mine (zice el), apoi a zis ca imi trimite boxele fata prin posta, am asteptat fluturasul ala de la posta pana in ziua de azi si nu a ajuns, si acuma vad ca le are de vanzare. Cred ca e o pierdere de timp. Imi cer scuze pt post, dar cam asa sta problema.
Skip ads

  • cristivw

  • Mesaje scrise: 247
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Oct 2005

  • Mesaj Privat
Shocked Shocked Shocked

deci!!! boxele le-am trimis! si mi-au venit acasa, pt a 2a oara! nu ma crezi? poftim, am in masina cutia, ambalata, si stampilata de catre cei de la oficiul postal. si din constanta, si din timisoara. voi reveni cu o poza cu coletul, stampilat, ca sa vada tot romanul ca boxele au fost trimise din constanta, au ajuns in timisoara, nu au fost ridicate, si ca s-au si intors din nou la mine. eu am crezut ca pur si simplu nu le-ai ridicat. nu este vina mea, si nici nu tine de mine, ca nu ai primit acasa instiintarea postala (acel fluturas).

si, draga @Cristi_C, eu propun sa arunci un ochi si pe forumul VW, la rubrica Golf2, sa vezi acolo cate piese au cumparat colegii forumisti de la mine, si nu au avut parte de nici un incident neplacut. asa ca nu inteleg rostul comentariului tau de mai sus, in care pur si simplu "imi dai cu firma in cap" fara nici un motiv. vina nu a fost a mea! eu am trimis pachetul, care s-a intors la mine.
  • Cristi_C

  • Mesaje scrise: 741
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Vectra 2003 z18xe + z12xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jan 2006

  • Mesaj Privat
Daca e asa, imi cer scuze. Cumpar si vand multe chestii de pe net, dar niciodata nu am patit sa nu imi ajunga acasa fluturasii. O poza cu stampila de la colet sa vad TIMISOARA si numarul postal si oficial imi voi cere scuze. Si cum a doua oara, ca mie mi-ai trimis o singura data. Sa inteleg ca boxele care trebuia sa mi le vinzi mie le-ai mai vandut si altcuiva si apoi ai zis "hai sa i le trimit si lu asta?". In fine, nu e aia problema, ca sunt sigur ca nu stai tu in 50 ron si nici eu in 2 boxe, dar imi plac oamenii de cuvant, ca si @drogas, care a zis ca face ceva, si a facut. Nu a zis doar de placerea de a avea multe posturi pe forum, cum am observat ca fac 2-3 useri care in 3 luni au facut 1 mie de posturi (nu ma refer la tine). Astept poza cu coletul si stampila din TM. Pana atunci, numai bine!
  • Cristi_C

  • Mesaje scrise: 741
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Vectra 2003 z18xe + z12xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jan 2006

  • Mesaj Privat
Si mai lasati-ma cu forumu de VW, ca am mai citit azi un post si m-a iritat si ala cu forumu de VW. Ce ma intereseaza de capra din gardina altcuiva, chiar daca e mai frumoasa?
  • cristivw

  • Mesaje scrise: 247
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Oct 2005

  • Mesaj Privat
uite aici... coletul returnat, si chitanta... deci nu aburesc pe nimeni Evil or Very Mad a fost o greseala a postei romane probabil, ok?



Skip ads

  • Cristi_C

  • Mesaje scrise: 741
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Vectra 2003 z18xe + z12xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jan 2006

  • Mesaj Privat
Hmmm, interesant, deci iti datorez taxele postale. Imi cer scuze atunci, am sa dau o tura pana la posta sa vad care e problema. Eu daca tu nu ai mai zis nimic am crezut ca nu le-ai pus. Pai greseala a fost a postei romana, ca doar ti-am zis ca o sa le ridice frate`meu, deja vorbisem cu el sa le cumpere ale mele.
  • flavius1611

  • Mesaje scrise: 1,040
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Astra 2015
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jun 2006

  • Mesaj Privat
de mai copii,dasta folosesc eu curieratul rapid,chiar daca e mult mai scump ca posta romana Twisted Evil
  • cristivw

  • Mesaje scrise: 247
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Oct 2005

  • Mesaj Privat
daca mai esti interesat de boxe, sa stii ca nu am mai desfacut coletul Smile sunt la locul lor, asa cum le-am trimis. le mai vrei? Razz
  • Cristi_C

  • Mesaje scrise: 741
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Vectra 2003 z18xe + z12xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jan 2006

  • Mesaj Privat
ahahahahah,

Sa stii ca esti o figura!!

Acu ma chinui sa iau o masina si ma concentrez pe chestia aia, dar saptamana viitoare vorbim. Nu stii, incap boxele alea de fata pe dacie? Ca daca le ia le vand ale mele lu frate`meu si le iau ale tale.
  • cristivw

  • Mesaje scrise: 247
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Oct 2005

  • Mesaj Privat
dar bineinteles Smile te rog mult, daca poti, sa ma contactezi telefonic, si gasesc eu cea mai buna metoda sa ajunga la tine. 0721 400 528.
  • cristivw

  • Mesaje scrise: 247
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Oct 2005

  • Mesaj Privat
mai am si:

- grila radiator, cu semnul opel


  • cristivw

  • Mesaje scrise: 247
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Oct 2005

  • Mesaj Privat
s-au dat:

- unitatea de control a climei
- consola de bord
- tweeterele

pe toate le-am dat aici, in oras.
raman valabile restul. le pot livra oriunde in tara.
0721 400 528
  • cristivw

  • Mesaje scrise: 247
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Oct 2005

  • Mesaj Privat
raman valabile:

- boxe fata, 16.5cm
- boxe spate, 16.5cm (mai puternice ca cele fata)
- faruri (stanga+dreapta)
- grila radiator
- grilaje bara fata
- fustita cauciuc bara fata
- ceasuri bord (cluster)

pozele le puteti vedea in paginile anterioare ale thread-ului.
contact: 0721 400 528
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR