Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning
  • Operabilus

  • Mesaje scrise: 786
  • Locatie: Cluj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Sep 2006

  • Mesaj Privat
Daca stiti vreo firma care vinde si aplica OK folii omologate in Cluj, va rog sa-mi dati niste informatii (adresa/email/web/telefon orice). Am auzit ca este undeva pe Dorobantilor asa ceva, dar nu stiu exact unde.
Daca stiti si niste preturi, ar fi si mai bine. Ma intereseaza doar pentru geamurile usilor din spate.
Thanks.
  • jonny
  • **
  • 486 mesaje
  • din 24 Apr 2005
  • Astra 2001 Z16SE
  • Cluj-Napoca, Romania
  • jonny

  • Mesaje scrise: 486
  • Locatie: Cluj-Napoca, Romania
  • Masina: Astra 2001 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Apr 2005

  • Mesaj Privat
www.folie.ro Smile acolo ai ar trebui sa ai date de contact, eu mi-am pus la ei si sunt super multumit
  • Operabilus

  • Mesaje scrise: 786
  • Locatie: Cluj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Sep 2006

  • Mesaj Privat
Poti sa-mi explici cam pe unde vine numarul 17-19? Pe ce geamuri ti-ai montat folii, ce opacitate si la ce pret? Wink

Later edit: adresa am cautat-o in iGO, nr 17-19 pare sa fie chiar inainte de intersectia cu Pitesti.
  • Suller Istvan

  • Mesaje scrise: 434
  • Locatie: turda
  • Masina: Kadett 1986 1,3
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Apr 2007

  • Mesaj Privat
da, adresa este corecta, dorobanti 17, la vreo 200 m dupa avram iancu inspre marasti, intrii intr-o curte pe stanga. Eu m-am interesat pt kadett cu 3 usi si mi-ai spus un pretz total de 165 eurola tine va fii in jur de 200
  • calinbont

  • Mesaje scrise: 69
  • Locatie: Cluj-Napoca
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Dec 2006

  • Mesaj Privat
Si eu mi-am pus folie la ei si sunt multumit, cu toate ca ar trebui sa fie putin mai atenti la montarea panourilor de la usi. Mi nu mi le-au montat prea bine si a trebuit sa dau jos un panou sa-l pun din nou ca scotea un scartait. Pentru luneta, geamuri spate si geamuri fata am platit 600 lei.
Transparentele legale sunt 5% pe luneta si geamuri spate si 70% pentru geamuri fata. toate geamurile vin din fabrica cu 70% transparenta. Ei iti mai pun pe fata inca o folie de 70% transparenta si iti dau hartii de legalitate. Daca vrei sa iti pui de o transparenta mai mica pe geamuri fata nu iti pun abtibildul care sa ateste legalitate. Ei iti monteaza ce folie vrei unde vrei, dar daca depaseste limitele legalitatii nu iti dau hartii decat pe ce este legal. Iti pun si pe parbriz daca vrei.
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR