Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra G
  • danieldragnuta

  • Mesaje scrise: 91
  • Locatie: Giurgiu
  • Masina: Astra 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Mar 2015

  • Mesaj Privat
Salut! Îmi cer scuze dacã postez aiurea și dacã deranjez pe cineva.(rog sa se șteargã topicul dacã fac ceva rau). Dețin un Astra G cc coupe z18xe și de când am luat-o am avut probleme cu oglinzile, basta ca de câteva luni am mers cu oglinda dreapta ruptã... Azi am luat una sh originala si nu funcționeazã deloc, țin sa precizez ca înainte sa mergea reglarea la oglinda dreapta, dar de când am rãmas iîntr-o oglinda funcționalã nu am mai verificat și reglat oglinda. Acum nu mai merge reglarea și nici nu se aude motorașul. A mai pãțit cineva asa? Am nevoie, va rog de schema panoului se siguranțe sa vad dacã e siguranțã arsa. Mulțumesc și Noapte buna!
  • mikyboy

  • Mesaje scrise: 5,735
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Insignia 2014 A20TDH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Dec 2006

  • Mesaj Privat
verifica fiecare siguranta din tablou cu un aparat de masura daca nu ai schema sigurantelor (este in manualul masinii ) si daca nu desfaci si masori daca ai curent pana la oglinda ca poate oglinda luata are motorasul stricat sau ceva...
  • danieldragnuta

  • Mesaje scrise: 91
  • Locatie: Giurgiu
  • Masina: Astra 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Mar 2015

  • Mesaj Privat
Am rezolvat problema. Era siguranța de vina, am gãsit schema în cartea mașinii, este nr. 15. Mulțumesc miky
  • mikyboy

  • Mesaje scrise: 5,735
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Insignia 2014 A20TDH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Dec 2006

  • Mesaj Privat
bine ca ai rezolvat. cu placere si alta data. drumuri bune fara probleme in continuare Smile
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra G

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR