Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra B
  • ciocokiss2

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Germania
  • Masina: Astra 1999
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Dec 2015

  • Mesaj Privat
Salut baieti! In disperare de cauza si in speranta unei economii de bani va cer AJUTOR!
Am o Vectra B 2001 Caravan Full Option si am bagat o caruta de bani in ea. Dupa ce iam luat ITP TüV( locuiesc in Germania) ma mancat undeva so explorez si gasind o kestie lipita pe parbriz prin interior mam gandit sa vad ce e. Am tot tras de fire pe ici pe colo si in sfarsit am ajuns pe sub bord unde erau ascunse 2 aparate cu mufe jack iso si de telefon si vreo 10 m de cablu HQ pentru antene. Dupa ce mam panicat eu ca na... mis prea bun prea de la tara.. lea taiat pur si simplu cu patentul. Unele erau pe firele de la casetofon . Mentionez ca inainte de a face aceasta stupiditate TID si CD Playeru si Telefonu mergeau impecabil, Dupa ce am terminat ca un baiat serios am incercat sa montez casetofonul la loc dau keie si cand colo nimik nici TID nici muzica si clima automata face caldura abia de la 26 grade. Mam uitat la sigurante toate sunt ok aia rosie de 20 A pace nimik nimik. Nas vrea sa ma mai duc la service sa mai ceara astia cv bani ca sincer e Craciunu si banii as vrea sai investesc in familie. Ce sa fac? Question Multumesc anticipat tuturor.
Cu respect Ciprian !
  • vladutzu2210

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2000
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Mar 2014

  • Mesaj Privat
Salut! Ai incercat sa le refaci ? acele fire taiate.
  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra B

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR