Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • tanatos

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1993 c20ne
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Mar 2007

  • Mesaj Privat
Fratilor, am o problema, masinutza a inceput sa mearga ca si cum ar avea una-doua bujii defecte dar le-am schimbat si tot asa merge. am verificat si fisele si tot nimic. Ce sa fie oare? Crying or Very sad Daca aveti idei, AJUTOR!
Skip ads

  • Operabilus

  • Mesaje scrise: 786
  • Locatie: Cluj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Sep 2006

  • Mesaj Privat
they are not stopping to come...
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
N-ai tu gaste cate idei avem noi
prima idee: schimba numele topicului in ceva relevant
a doua idee: cere adminilor sa il mute la probleme tehnice
a treia idee: dupa ce il muta, roaga-i frumos sa il stearga, si foloseste cautare
  • alxgudea

  • Mesaje scrise: 479
  • Locatie: Cluj Napoca
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Jun 2006

  • Mesaj Privat
subscriu celor scrise de colegii mei clujeni.....
in alta ordine de idei, omul trebuie sfatuit...
asadar..
se pune in mesaj (inca nu poti edita semnatura) neaparat TIPUL MASINII< CODUL MOTOR< eventual ANUL FABRICATIEI.....
se citeste si rasfoieste intreg continutul forumului...exista sectiunea de probleme tehnice...cea mai frecventata...
sa nu ne-o iei in nume de rau, dar este destul de enervant sa citesti mesaje postate cu titlu aiurea, la locuri nepotrivite...si banuiesc ca un admin face acuma ca trenu'....
descrie exact ce se intampla, cum, cand, in ce conditii...deci sa nu te astepti cA lumea iti citeasca gandurile...te intelegem ca esti disperat...dar (din nou ti-o spun nu o lua ca ofensa) nu ne dispera si pe noi...
daca faci asa cum trebuie sa faci fii sigur ca vor fi oameni saritori sa te ajute, asta ti-o spun cu mana pe inima!
bun venit printre noi!
Skip ads

  • maiandrei

  • Mesaje scrise: 4,711
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2018 B20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Dec 2004

  • Mesaj Privat
Iar eu REVIN cu o rugaminte pentru userii mai vechi:
In astfel de cazuri, cand stiti ca s-a mai discutat, ACORDATI UN MINUT din timpul vostru CAUTARII.
Noul venit NU STIE cum se foloseste forumul. El este disperat. Are o problema cu masina si cel mai important pentru el este rezolvarea acelei probleme, NU REGULAMENTUL, NU CAUTAREA.
Dupa ce ii furnizati un link util, puteti sa il si urecheati ca nu a respectat regulamentul. Daca insa il trimiteti direct la origini (stiu, si eu o mai fac Embarassed ) nu il ajutati prea mult.
In cazul de fata, eu stiu ca s-a mai discutat dar nu am fost in stare sa gasesc discutia respectiva. Va rog sa furnizati voi linkul, apoi voi inchide acest topic.

Sperand ca nu am fost mai sarcastic decat de obicei (mi s-a reprosat si asta Embarassed ),
acelasi maiandrei
  • Operabilus

  • Mesaje scrise: 786
  • Locatie: Cluj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Sep 2006

  • Mesaj Privat
Oameni buni, aceleasi lucruri i le-am trimis si eu intr-un PM, ma gandeam ca asa ca reply s-a zis de prea multe ori ce si cum Wink
@maiandreiLa cate informatii a furnizat, e cam greu sa-ti dai seama ce problema are, ca sa stii de unde sa incepi sa cauti.. "Imi merge masina ca in 2 pistoane, de ce?HELP!" Crying or Very sad
  • tanatos

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1993 c20ne
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Mar 2007

  • Mesaj Privat
multumesc pentru sfaturi si imi cer scuze pentru ameteala de care am dat dovada.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR