Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A
  • alladin_allibaba

  • Mesaje scrise: 1,478
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2009 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Apr 2007

  • Mesaj Privat
Cu scuzele de rigoare pentru ca am creat aici un subiect mai off-topic, vin cu urmatoarea propounere catre moderatori si nu in ultimul rand catre utilizatorii acestui forum:
-in cadrul fiecarei rubrici:(Insignia, Astra, Antara, etc) sa se creeze la sectiunea "De vazut" subiecte/discutii gen TUTORIALE/CUM SA/DIY.
Consider ca este mult mai usor de urmarit, de gasit un tutorial daca este pus in ramura lui.(ex.: am Insignia si vreau sa gasesc un tutorial despre schimbarea rezistentei in scaune(care este o problema mai generala). Asemenea ptr urcarea tutorialelor despre probleme mai generale: rezistena incalzie, switch portbagaj...)
"INSIGNIA -> DE VAZUT -> TUORIAL / CUM SA DIY -> Inlocuire switch" (exemplu)
  • yerd

  • Mesaje scrise: 186
  • Locatie: Timis
  • Masina: Insignia A20NHT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mar 2014

  • Mesaj Privat
O sectiune DIY este o idee buna. Am vazut ca pe afara este aplicata cu succes (enthusiast).
  • deleted-104153

  • Mesaje scrise: 76
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Sep 2015

  • Mesaj Privat
Da ar fi binevenita o astfel de sectiune cu conditia sa fie descrise procedurile in limba Romana ca sa inteleaga tot Romanul,de ex pe alte forumuri de afara nu am vazut scris in alte limbi cea ce si e normal ,pe aici am mai vazut una alta copy/paste in Engleza...
  • lbanias

  • Mesaje scrise: 692
  • Locatie: Timis
  • Masina: Insignia 2009 A20NHT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Nov 2008

  • Mesaj Privat
... si cu conditia sa fie chestii simple si nu cum schimbam pistoanele in curte, cum taiem catalizatorul, cum punem xenoane si dupa aia iesim la racing!
  • alladin_allibaba

  • Mesaje scrise: 1,478
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2009 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Apr 2007

  • Mesaj Privat
Clar...chiar am mentionat: de preferat probleme generale intalnite la modelul X la care difereti colegi au gasit rezolvare si vor sa o impartaseasca! De exemplu, am gasit pe youtube filmulet ptr inlovuirea rezistentei de incalzire in scaun! Daca o postez la garamada in sectiunea DIY sau CUM SA...sunt convins ca nu prea o sa fie gasita...
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR