Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • Kazyon

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 2005 zdth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Oct 2015

  • Mesaj Privat
Salutari baieti,

Detin un Opel Astra H cu un sistem de citire a cd-urilor CD 70 Navi si as dori sa il vand si ulterior doresc sa il vand.

Sunt din Timisoara si as dori sa stiu daca exista ceva inlocuitor care sa nu imi anuleze comenzile de pe volan si sa foloseasca si displayul RGB.

Ceea ce caut la unitatea noua este conexiune prin bluethoot(sa pot asculta melodiile de pe telefon in masina), GPS, radio ma gandesc ca este by default si sa aibe display touch.

As vrea ceva care sa se potriveasca cu bordul pe care deja il am ca sa nu fie necesare modificari ulterioare.

Multumesc.
  • Cosmo1

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Anglia
  • Masina: Vectra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Apr 2016

  • Mesaj Privat
salut,

iti va trebui display color nu monocrom.eu am avut pe masina mea un cd 30 cu cid simplu(cel mic cu 1 sau 2 linii de afisaj) am cumparat un cd 70 cu tot cu cid color.pentru functia de Bluetooth trebuia sa cauti un modul Bluetooth pt opel,eu am vazut pe ebay la 80 de lire(sunt in uk momentan),dupa achizitionarea si montarea acelui modul trebuie sa activezi din op-com functia pt telefon si Bluetooth,dar faza e ca nu garantez ca vei si putea sa asculti muzica din telefon prin Bluetooth.cel mai indicat ar fi un modulator fm.in ceea ce priveste cid touchscreen chiar nu cred ca exista asa ceva decat probabil ceva aftermarket.
  • jgyprime

  • Mesaje scrise: 9,968
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 2005 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Dec 2010

  • Mesaj Privat
cid este ala color.
tu probabil ai avut tid sau bid dacã zici ca era cu 1-2 linii...
  • CristianTM

  • Mesaje scrise: 3,721
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mar 2006

  • Mesaj Privat
Vreau eu CD70 navi. Suna-ma la 0723392781

CristianTM.
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR