Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H
  • cristian constantin

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra OPC 2006 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jan 2016

  • Mesaj Privat
Si inca cv......eu nu am cumparat inca aparatul...inca studiez piata... pana akm am 2 variante....ori sa il cumpar nou MVH-AV170 care costa undeva la 800 ron sau sa cumpar cv mult mai bun si cu gps cu tot la 450 ron la sh de pe olx(mentionez ca cel de pe olx este undeva la 2400 ron nou)
La variant 2 imi este frica de 2 lucruri ...1 sa nu am problem cu el dupa ceva timp (eu vreau sa il tin aparatul si dupa ce voi vinde masina) si 2....sa nu a trezesc cu politia la usa ca a fost furat de pe alta masina....pe olx sunt f multe performante la banii astia gen 450 -500 ron.......astept si parerile voastre.
  • cristian constantin

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra OPC 2006 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jan 2016

  • Mesaj Privat
Scz......sunt nou pe aici si vad ca am gresit ceva la postare..........
Prima intrebare este urmatoarea....vreau sa mi schimb cd de pe masina astra H gtc,,,cu unul de la pioneer MVH-AV170....sunt sigur ca voi pierde comenzile de pe volan....dar care din ele cele din stanga cu computerul de bord sau cele din dreapta care sunt doar pt cd player .......sau ambele.......si daca pot gasi sa cumpar o interfata ceva dar nu f scumpa(ce am gasit pe net este aproape cat jumata te de dvd) Va mutumesc si ast un raspuns.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR