Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning
  • blagaraul96

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Salaj
  • Masina: Astra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Apr 2016

  • Mesaj Privat
Salutare , de curand mi.am cumparat acest Opel Astra CC 1.6 16V , Hatchback Sport , Âși as dori sa imi fac ceva modificari exterior interior , prin tuning sa intelegi elemente de caroserie , nu bari , eleron . De exemplu grila fara semn , pleope sau mai stiu eu ce , va rog dati.mi niste idei , va multumesc ! Daca puteti niste link-uri poze orice credeti ca mi.ar fi de folos ^_^ . Mulțumesc anticipat Very Happy
  • raduandrei77

  • Mesaje scrise: 791
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Astra 2002 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Oct 2010

  • Mesaj Privat
Pai poti sa-i montezi cam asa faruri xenon cu spalatoare far, senzori parcare,pilot automat si comp bord daca nu le are,oglinda heliomata interior,parasolare,vectra b cu iluminare, senzor ploaie,suport acte vectra b,scaune cu incalzire plafoniera cu lampi citit.
  • Alyn93

  • Mesaje scrise: 564
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Aug 2011

  • Mesaj Privat
In primul rand...genul de tunning care ,,se poarta'' si cred eu este cel mai frumos este cel Clean...!

Primele modificari pe care le-as face ar fii O suspensie sport reglabila, Un set de jante mai special gen Borbet T,BS,A cu buza frumos reconditionate..daca te pasioneaza ai putea modifica farurile gen: Montarea unor lupte+vopsit interior negru..un set de triple Irmscher sau ceva de calitate...si cam atat pe partea de exterior parerea mea...o sa fie alta masina si cu bun gust Very Happy Spor
  • octavian22

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Astra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Mai 2016

  • Mesaj Privat
Pt blagaraul96 uite niste poze poate te ajuta
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR