Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Eeee...lucrurile nu sunt asa simple in politica. La PNL....Stati asa, ca nu i asa. Stati sa ne mai gandim daca ramane Marian Munteanu... Caaa...deh...nu da bine la imagine, parca.... E cu suspans... Niste tembeli. Daca nu aveau candidat, puneau unul pe care nu l stia nimeni, dar aflam despre el, ca doar nu aducea vre un extraterestru. Atata prostie adunata la un loc...greu mai gasesti.
Skip ads

  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Na ... Ca de gura lumii PDL ul l a retras si pe Marian Munteanu. Hai ca...se sucesc si rasucesc si astia pana gasesc un reprezentant valabil.... E ca la balci....cu calusei si tiribombe... Vai steaua lor...
  • turmol

  • Mesaje scrise: 270
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Feb 2015

  • Mesaj Privat
Incep sa ma gandesc ca incet, incet merg pe urmele PNTCD-ului
Adica in neant

Marele partid de dreapta, maretul PNL ... RUSINE

PS Poate se infrateste Bucurestiul cu Voluntari, asa sa fie gospodarite in familie... numai cand o vad pe Firea la TV apuc instinctiv telecomanda si ma duc sa caut lamaie
  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Bunaa ...faza cu lamaia. De fapt nu stiu cum naiba ca...lumea, au in general boala pe moldoveni. Cred eu ca marea majoritate a etinei astea sunt perfizi, perversi, femeile curve si barbatii betivi. Parca si oportunisti mai au in caracter. Pai Firea mi se pare ca a fost secretara unui barosan....cand a venit din Moldova. I a cantat lu ala la "piculina''....pana s a saturat barosanu, si a schimbat o ca s a invechit. Saraca, unde sa se duca ... ehhh...a ajuns la Antena...Cum nu stim ? I o fi cantat si lu Voiculescu la ...fluier. Apoi saracu barbata so ala de era pe moarte...(cu care are 2 baieti)...n a apucat sa isi dea ultima suflare...N a mai avut rabdare( ca o manca), si a sarit pe Pandele.... Pandele , moale,carpa...moldoveanca a stiut ce a vrut...si i a sucit creierii. Si uite asa am spus povestea moldovencei(preacurvei) tupeiste. Povestile lu Fira , cam seamana cu a lu Raduleasca si cu a lu Andreea Marin....fiecare la scara ei. Oare de ce ? Si sa revin la Mdam Fira. dupa atata hoinareala din p...a n ...p...a, uite cum i o fi promis vre unul intre doua pauze...caaa...ar vede o primarita. Oare cine o fi puput sa i promita....Poate ca Dragnea ? Baaaaaai frate ....bai nenica.... Stai asa...ca nu toti suntem carpe... Ca mi vine sa i mai urez cate ceva ...moldovencei. Chiar asa ne ia pe toti de prosti ? Da o n....colo de treaba...
Skip ads

  • turmol

  • Mesaje scrise: 270
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Feb 2015

  • Mesaj Privat
Nu are nici o treaba cu faptul ca Firea este moldoveanca. Chiar nu stiam.
Ma deranjeaza caracterul "imputit". Si ca nu are habar de administratie, dar vrea la primarie (si nu la sector ca nu este de rangul ei, direct la capitala)
La fel de adevarat este ca nici pe celelalte 2 (diva & zana) nu le agreez; dimpotriva. Dar de asemenea nu are legatura cu faptul ca ar fi originare din Moldova.
Ca sa revenim la subiect: sper sa nu o vad pe "jegoasa" (la caracter) cocotata in jiltul de la primarie. Desi dupa degringolada de la PNL se pare ca i-au crescut sansele.
  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Hopaa...Noi miscari pe ''frontul'' candidaturilor pt primaria Bucuresti. PNL il retrage pe Marian Munteanu si l arunca la inaintare pe Catalin Predoiu. Dar aici vine surpriza .... Desemnarea lui Robert Turcescu din partea partidului lu' Basescu. Basescu declara ca nu candideaza pt ca doreste sa lamureasca acuzatiile cu dobandirea terenului obtinut dubios din Primaverii. Eeee.... Se lupta oamenii din unele esaloane ale''securitatii''.Se anunta ''distractie'' mare... ''Intarata i drace...ca si mie mi place''....
  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Adrian Severin isi depune candidatura din partea Partidului Dreptatii Sociale...a lu' Vanghelie...si normal ca sefu candideaza la sect 5. Bai fratee...cat tupeu. Dupa cese stie ca Adirian Severin a fost dovedit si dat afara de la parlamentul European din Bruxelles, ca a avut o tentariva de spaga. Acum e corect si curat ...si mai ales compatibil. Cum putem fi asa de orbi si surzi sa votam toti nenorocitii ? Oare pt ca si noua ne place sa fim "alunecosi'' ...si sa cutam drumurile cele mai ''facile'' ... ?
  • tonyvn

  • Mesaje scrise: 31
  • Locatie: Vrancea
  • Masina: Astra 2003 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mar 2016

  • Mesaj Privat
bãi da ce te mai agiți cu cea politicã pe aicea !
tu centrezi,tu dai cu capu.vezi sã nu te faultezi
Skip ads

  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Daca unii nu stiu anumite lucruri sau nu le vad...eu le amintesc, ca poate i bine. Daca nu vreti sa participati puteti sa o faceti in liniste... Si ca sa ma iau un pic si de "partea aia a Moldovei".... Trebuie sa va zic, ca d aia este in halul in care este pt ca nepasarea majoritatii si smecheria catorva, (gen Marian Oprisan zis si Portofel) a lasat milioane de oameni fara locuri de munca, i a trimis in "bejenie" prin Europa. D aia .... vorbesc p aici, ca poate unii or sa inteleaga sa mearga sa voteze, (nu ma intereseaza cu cine,poate sa l si anuleze, dar sa mearga) pentru ca buletinul lor de vot va fi folosit in interesul unora care vor sa fure bani.
  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Va urez spor la vot ! ! ! Sablonul ..."am votat pt democratie, sau ....am votat pt ma bine, sau ....am votat pt schimbare"...sunt consumate si le spun cei care n au nimic de zis. Votati pe cne credeti ca va face treaba ...fara sa fure. Textul ...''domne...a furat, daaa a facut si treaba"... cred ca nu mai trebuie sa l auzm. Acum avem posibilitatea sa punem pe cine credem ca merita. O zi buna tuturor !
  • mariustintea

  • Mesaje scrise: 626
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Meriva 2007 z17dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Apr 2013

  • Mesaj Privat
Se pare ca madam firea va iesi primareasa de capitala. Sant uluit,indignat,dar mi sa intarit convingerea ca tara a fost si este trasa in jos de locuitorii capitalei.
Ca si acum,au votat parca legati la ochii numai hotii,puscariabili si incompetenti. Bravos stimati concetatenii.
PS. Cer scuze colegilor bucuresteni pentru afirmatiile de mai sus, dar..................
  • turmol

  • Mesaje scrise: 270
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Feb 2015

  • Mesaj Privat
Problema este ca voturile de pe partea dreapta s-au impartit, iar stanga a avut un singur candidat, inclusiv cativa "iepuri" plantati pe dreapta
Asta este; o sa supravietuim.
Nu pot ei sa fure cat putem indura noi (sâc!)

PS Nici eu nu pot sa o suport pe individa. O jegoasa (la caracter)
Skip ads

  • viforel

  • Mesaje scrise: 882
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2013

  • Mesaj Privat
Gata...alegerile s au incheiat. A iesit cine trebuia sa iasa.(in Bucuresti, poate si prin tara). Pot sa va fac totusi o marturisire... care cred ca o sa reflecte tipul nostru de natie. Cumnatu meu (jandarm, bugetar), .....la intrebarea...ai votat ?... Raspunsul a fost da, PSD...ca aia ''mi au mai dat cava la salariu". Soacra mea( moldoveanca)...(n am vrut eu sa mi aleg soacra moldoveanca, dar asta a fost sa fie)... La intrebarea ...Ati votat ? Raspunsul a fost "da...ca mai dau si ei ceva la pensie"....Concluzia...''romanul in marea lor majoritate, sunt neam de pomanagii''...Eu cu sotia, lucram la privat...vedem altfel realitatea.... Concluzia 2.... ''Nu ai cu cine sa faci ceva constructiv...pt ca te lovesti de pomanagii''... In timp ce unii ''escroci''politici cu texte frumoase, au ridicat furtul la grad de arta. Ce sa intamplat acum, a fost o repetitie pt anul viitor. Romanul ... ''se descurca''....fiecare ... '' pe barba lui''...dar tocmai de aici apare hiba...pt ca fiecare crede ca pacaleste pe fiecare....dar ''ne o trag altii mai smecheri''....politicienii. Ehh...Acest topic poate fi inchis, Sa uram tuturor ...ce si doreste fiecare...
  • DANASTRA

  • Mesaje scrise: 152
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2017 B14XFL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Dec 2008

  • Mesaj Privat
mariustintea a scris:Se pare ca madam firea va iesi primareasa de capitala. Sant uluit,indignat,dar mi sa intarit convingerea ca tara a fost si este trasa in jos de locuitorii capitalei.
Ca si acum,au votat parca legati la ochii numai hotii,puscariabili si incompetenti. Bravos stimati concetatenii.
PS. Cer scuze colegilor bucuresteni pentru afirmatiile de mai sus, dar..................


Si la noi la Brasov cum s-a votat? tot legati la ochi, am reales un hot-puscariabil.......
  • horaa

  • Mesaje scrise: 3,472
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2012 a14net
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2012

  • Mesaj Privat
La noi in comuna s-a ales acelasi primar ungur care a luat 2 ani cu suspendare si control judiciar sau ce saracie... deci da, nu doar romanii sunt prosti ci si ungurii. L-au votat ungurii din satul natal unde a mai pus un asfalt ca in restul comunei nici macar nu a tuns buruiana din parc...
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR