Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H
  • ionela_georgiana2000

  • Mesaje scrise: 51
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 1993 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Cred ca stiti cu totii problema cd playerului original al opel astra h,in cazul meu un cd70 navi cu mp3,si anume aceea ca nu prea citeste cd-urile,etc.Ideea este ca saptamana trecuta am aflat,cautand inlocuitori pt modulatoarele fm,de xcarlink,un adaptor cu usb ,sd card si mufa aux care este vazut de masina ca o magazie de cd-uri.Toate bune si frumoase.Sun firma distribuitoare,intreb daca este compatibil si cu casetofonul meu,imi spun ca da si astept cu nerabdare sa soseasca coletul.Iata ca vine si coletul.Montarea a fost extrem de simpla doar ca desi am respectat toti pasii,acesta nu functioneaza.
Intrebarea mea este daca mai detine cineva un astfel de casetofon si daca a incercat acest adaptor si evident daca a si functionat.Daca exista,evident ca as dori detalii :)De asemenea daca locuieste cineva in zona Mihai Bravu si este dispus sa isi puna la bataie casetofonul pt a face o proba daca la el merge(trebuie sa fie casetofonul original al masinii si sa fie un cd30mp3 sau cd 70 navi)il astept sa ma contacteze.
Multumesc.
  • 34KLA

  • Mesaje scrise: 4,398
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Corsa 2008 Z13DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Sep 2004

  • Mesaj Privat
nu merge pe cd70navi
  • ionela_georgiana2000

  • Mesaje scrise: 51
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 1993 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Ai incercat si tu?Adica ,exista certitudinea ca nu functioneaza?Mersi.
  • ionela_georgiana2000

  • Mesaje scrise: 51
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 1993 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Am discutat cu reprezentantii firmei si au spus ca sunt dati cand sunt compatibile,dati cand nu sunt compatibile astfel ca se pare ca la mine a fost cu ghinion si am decis sa il returnez asa ca problema rezolvata Smile.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR