Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra J
  • omega y22dth

  • Mesaje scrise: 667
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2017 1.6DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Am achizitionat o Astra J 1.6 CDTI:2015 Sport Tourer.Are Navi650 pe masina.Are instalata harta Germaniei si principalele drumuri europene.Romania ,are cate orase si bulevarde.Daca are cineva harti 2015/2016 si cum se baga ?Nu are decat un locas de stick si aux.Poate are cineva idee cum se baga hartile.Am cautat pe forum si nu exista o discutie despre asa ceva.Este de CD70,DVD90,DVD 500,DVD900,DVD800 etc dar despre NAVI 650 nu e nimic.
Skip ads

  • d4n1el

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2014 A17DTE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jun 2014

  • Mesaj Privat
Aici gasesti update pentru navigatie Opel.
http://opel.navigation.com/...n_GB/OpelEMEA/GBP
  • omega y22dth

  • Mesaje scrise: 667
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2017 1.6DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Imi pare rau dar nu este activ link-ul.i
  • 40nik

  • Mesaje scrise: 127
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Astra 2011 A17DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Aug 2009

  • Mesaj Privat
omega y22dth a scris:Am achizitionat o Astra J 1.6 CDTI:2015 Sport Tourer.Are Navi650 pe masina.Are instalata harta Germaniei si principalele drumuri europene.Romania ,are cate orase si bulevarde.Daca are cineva harti 2015/2016 si cum se baga ?Nu are decat un locas de stick si aux.Poate are cineva idee cum se baga hartile.Am cautat pe forum si nu exista o discutie despre asa ceva.Este de CD70,DVD90,DVD 500,DVD900,DVD800 etc dar despre NAVI 650 nu e nimic.



https://www.clubopel.com/vie...69&highlight=
Skip ads

  • omega y22dth

  • Mesaje scrise: 667
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2017 1.6DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Am gasit pe net despre NAVI 650/950
http://opel.navigation.com/...e_DE/OpelEMEA/EUR
  • j85

  • Mesaje scrise: 17
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2014
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Aug 2016

  • Mesaj Privat
Am inteles ca se incarca de pe stick, caut si eu sa gasesc o solutie sa fac update. Problema e din cate am citit ca masina este pentru Vest iar daca pui harta unei tari in Est exista riscul sa se buseasca softul Sad

Solutii, idei, recomandari? Very Happy
  • omega y22dth

  • Mesaje scrise: 667
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2017 1.6DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Pai nemtii circula numai în vest?Nu se poate sa nu fie și România.
  • j85

  • Mesaje scrise: 17
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2014
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Aug 2016

  • Mesaj Privat
E logic ce spui, insa pe site-ul celor de la navigation....com sunt doar 2 pachete si spun daca masina e pentru Vest trebuie instalat harta doar de Vest etc..pare aiurea
Skip ads

  • omega y22dth

  • Mesaje scrise: 667
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2017 1.6DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Am cautat si eu si n-am gasit nimic.
informații despre produs

Vehicule din modelul 2014 necesitã o actualizare de software înainte de a actualiza hãrțile. Vã rugãm sã citiți aceste informații importante înainte de a efectua actualizarea.


Obțineți instrucțiunile de cele mai precise de conducere pentru Europa.

Optimizarea performanței sistemului de navigație Opel Navi 950 IntelliLink cu aceastã actualizare hartã pentru unitatea Opel, acoperind 14,527,526 km de drum în Europa. Utilizați datele rutiere actualizate inclusiv a ieșirilor de pe autostradã, autostrãzi, sensuri giratorii și modificãri ale Abbiegeverboten. Prin utilizarea acestor date, Opel - ul face ca sistemul de navigație pentru planificarea rutei exacte în funcție de dorințele dumneavoastrã.

Baza de date actuale de puncte de interes garanteazã o navigare mai bunã. Aceastã actualizare de hartã Opel include un total de 6,948,258 destinații speciale. . Printre acestea se numãrã stații de benzinã, aeroporturi, restaurante și locuri de parcare

. Acest produs de navigație conține 1 Stick USB cu cele mai recente hãrți GPS pentru Opel ta

Acest card AICI este compatibil cu urmãtoarele dispozitive de navigare Opel: NAVI 950 IntelliLink.
livrare stick-1 USBzona de acoperire Kosovo, Muntenegru, Islanda, Rusia, Belarus, Moldova, Ucraina, Portugalia, Norvegia, Finlanda, Danemarca, Irlanda, Elveția, Luxemburg, Belgia, Estonia, Letonia, Spania, Suedia, Italia, Marea Britanie, Germania, Franța, Polonia, Ungaria, Republica Slovacã, Republica Cehã, Austria, Țãrile de Jos, Lituania, Croația, Turcia, Grecia, Bulgaria, România, Slovenia, Serbia, Bosnia și Herțegovina, Macedonia (FYROM), Albaniainstrucțiuni
/ 950 Ghid de utilizare NAVI650
compatibilitate 2014 Ampera
Astra 2014-2015
Cascada 2014-2015
Meriva 2014-2016
Mocha 2014-2016
Zafira Tourer 2014-2016
Adauga in cos


Opel_Corsa_Ambient_Light_PLACEHOLDER2DESCOPERIȚI CELE MAI RECENTE HÃRȚI PENTRU SISTEMUL DE
CARDURI DE OPEL
maestruMasterCardamerican ExpressVisaPaypalVerisign
contact
comandã
contact
suport
BringGo App
Întrebãri frecvente (FAQ)
INFO
De ce AICI cardurile?
AICI un blog
Cookie PolicyPolitica de confidențialitateTermeni si conditii de utilizarecondiþii de cumpãrãturiINFOHarta site-ului
Serviciile oferite pe acest site (de exemplu, produsul de achiziție și servicii auxiliare conexe) furnizate de AICI Europe BV, Kennedyplein 222-226, 5611 ZT Eindhoven, Olanda, TVA: NL8135.34.781B01, CRN: 17168515, telefon +31 (0 ) 40 744 12 42 directori generali: Robert AJ Houben, Franciscus M. van Haaren. Utilizarea acestor servicii face parte din AICI condițiile de exploatare și a vieții private a acestora.
© 2016 AICI Toate drepturile rezervate.
  • j85

  • Mesaje scrise: 17
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2014
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Aug 2016

  • Mesaj Privat
Cand accesezi cele 2 pachete, adica update pentru Vest sau Est scrie ca nu trebuie sa faci update cu pachetul de Est la o masina din Vest si invers Sad


Ultima modificare facuta de j85 la Mie 24 Aug, 2016 7:12 pm
  • omega y22dth

  • Mesaje scrise: 667
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2017 1.6DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Asta e tot ce am gasit.
  • MCocor
  • *
  • 4 mesaje
  • din 24 Sep 2018
  • Zafira Tourer 2014 B16DTH
  • Constanta
  • MCocor

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Zafira Tourer 2014 B16DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2018

  • Mesaj Privat
Si pana la urma cum putem sa facem update la harti pentru Navi 650?
Se poate pune cumva harta care este pentru navi950 ?
Skip ads

  • ska

  • Mesaje scrise: 847
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2015 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Apr 2008

  • Mesaj Privat
Merge doar cu stick original, comandat de aici - https://opel.navigation.com/...n_GB/OpelEMEA/EUR , si doar in baza seriei de sasiu.

Map updates and products for Astra / 2015 / Radio Navi 650Not your vehicle?
Chat
Latest products available


Opel_navigation_maps_Eastern_Europe_650
99,00 €
NAVI 650 Eastern Europe - 2017
This new map includes 6 457 026 km of roads and 2 571 147 points of interest to keep your NAVI 650 navigation system up to date.

WARNING! Model Year 2014 vehicles must have their software updated prior updating the map. Please read this important information before updating your system.
This Eastern Europe update is compatible with Eastern Europe vehicles only. Eastern Europe countries are listed in the coverage section. If you have a Western Europe vehicle, this update will cause permanent damages to your Navigation Unit. Please purchase the Western Europe map if you own a Western Europe vehicle.



Opel_navigation_maps_Western_Europe_650_3
99,00 €
NAVI 650 Western Europe - 2018
1 USB Stick covering Western Europe. This Opel Map Update covers 18 countries with newly updated data, including 3 587 252 POIs such as petrol stations, airports, hotels and restaurants.
* Map data collected by HERE at the Q1/16.

Need more information? Click on the product name to see more information.

This update also includes refreshed data for the following features:

Environmental Zones indicates areas with environmental restrictions and provide alerts when certain vehicle types are prohibited

Basic 3D City Models displays accurate representations of buildings for an entire city area

Advanced 3D City Models provides textured three-dimensional models of buildings, roads, parks and rivers for an area of a city

3D Models of Prominent Landmarks offers improved orientation using three-dimensional models with photorealistic facades of major tourist attractions, transportation centres, tower blocks, historic buildings and more
  • omega y22dth

  • Mesaje scrise: 667
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2017 1.6DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Am masina din Germania .cum fac software - ul actualizat,
  • MCocor
  • *
  • 4 mesaje
  • din 24 Sep 2018
  • Zafira Tourer 2014 B16DTH
  • Constanta
  • MCocor

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Zafira Tourer 2014 B16DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2018

  • Mesaj Privat
Am intrat si eu pe acel site si am pus in cos versiunea pentru Navi 950 care are toata europa. Am completat VIN-ul la checkout si mi-a dat ca a fost verificat si pot sa dau comanda.
Asta in conditiile in care Zafira mea este din 2014,Olanda si este echipata cu Navi 650. Dar tot nu sunt lamurit daca pot sa il instalez, sau ma trezesc cu 115 euro cheltuiti de pomana.
Daca ar fi sa ma iau dupa site, ar trebui sa iau doar harta pt Europa de Vest la Navi 650, dar mie imi trebuie si Romania macar.
  • ska

  • Mesaje scrise: 847
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2015 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Apr 2008

  • Mesaj Privat
Interesant, ca ai putut comanda harti pentru navi950, cand tu ai pe masina navi650, chiar si dupa verificarea vin-ului.
Cred ca era mai bine la dai un email si iti expui problema, decat sa arunci cu 115eur ( in cazul in care nu va functiona )
  • omega y22dth

  • Mesaje scrise: 667
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2017 1.6DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Cred ca ai comandat gresit.Navi 950difera de 650.Nu merge sigur.
  • Laurentiu1974

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2015
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mar 2019

  • Mesaj Privat
omega y22dth a scris:Am masina din Germania .cum fac software - ul actualizat,

Salut, am aceeasi problema. Cu ai rezolvat? Multumesc
  • omega y22dth

  • Mesaje scrise: 667
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2017 1.6DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Nu am rezolvat.Nu se poate.Am intrebat la Opel Germania.
  • victor2018

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Astra 2013 A17DTE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jan 2019

  • Mesaj Privat
Salut!
Pana la urma a gãsit cineva soluție sa actualizeze hãrțile la NAVI650 pentru mașinile aduse din vest?
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra J

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR