Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri
  • tomi70

  • Mesaje scrise: 31
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Oct 2010

  • Mesaj Privat
Buna ziua.Ieri am suferit cu masina ( Opel astra g) un accident de circulatie in urma caruia trebuie schimbata si vopsita bara fata , schimbat farul stanga, reparata si vopsita aripa fata stanga si schimbat suport calculator.Asiguratorul celui care m-a lovit este firma Carpatica ( care este in redresare financiara ) iar ei mi-au dat o lista cu service-urile cu care au conventie de plata , in ideea ca vor si plati reparatia ca sa pot lua masina cat mai repede.Trebuie sa aleg intre urmatoarele service-uri si v-as ruga sa-mi face-ti o recomandare : Alex Auto service de pe str.Maramuresului nr.140 , Autosel S.R.L de pe str.Calea Turzii nr.170 , si Mipa Impex SRL de pe str.Traian Vuia nr.91.
Mentionez ca stiu ca in baza legii pot merge la orice service doresc , dar in cazul in care Carpatica nu plateste reparatia (neavand conventie cu ei) eu trebuie sa suport costul reparatiei daca vreau masina si din pacate am mare nevoie de masina ,iar momentan nu stau prea bine din punct de vedere financiar.
Va multumesc anticipat pentru recomandari !
  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Mipa, pe ceilalti nu-i cunosc.
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR