Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  • gabicoman92

  • Mesaje scrise: 74
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 2000 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mai 2012

  • Mesaj Privat
Buna seara am un opel vectra b2 caravan din 2000 si vreau sa i pun niste pleoape la faruri dar sunt in dilema daca sa pun de autocolant si sa le las negru mat sau sa cumpar din fibra si sa le vopsesc in culoarea masinii?Masina este albastru inchis cod culoare L20H nu stiu cum vine mai bine.Atasez o poza cu masina poate cineva se pricepe sa imi faca un virtual cum arata cu pleoape negre vs pleoape vopsite.Astept sfaturi.
Skip ads

  • mikyboy

  • Mesaje scrise: 5,735
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Insignia 2014 A20TDH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Dec 2006

  • Mesaj Privat
pune din autocolant si daca nu iti place este mai usor sa il schimbi ca celelalte de fibra trebuie lipite si daca nu iti plac apoi trebuie dezlipite si e gata farul nu mai poti sa cureti lipiciul si plus fiind si din plastic nu se mai duce lipiciul. o sa arate bine cu pleoape negre.
  • gabicoman92

  • Mesaje scrise: 74
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 2000 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mai 2012

  • Mesaj Privat
Nu imi poate da nimeni nici o poza sau sa imi faca un virtual tuning sa vad cum vin pleoapele negre mai exact?De unde sa cumpar autocolant si cum e mai fain mat sau lucios.
  • mariuseek

  • Mesaje scrise: 299
  • Locatie: Galati
  • Masina: Corsa 2008 Z12XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2015

  • Mesaj Privat

Autocolantul negru se duce repede de la soare, dar iti faci mai multe seturi si le schimbi mai des.
Skip ads

  • AnonimDeghizat

  • Mesaje scrise: 30
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jul 2016

  • Mesaj Privat
masina mea e alba eu ii pusasem din autocolant alb insa dupa aproximativ un an le-am dat jos sa-i pun negre si nu mi-au placut deloc asa ca am renuntat la ele si acum am ramas fara pana gasesc autocolant alb ca pe aici nu gasesc si nu vreau sa dau comanda de pe net sa ma coste mai mult transportul decat o jum de metru de autocolant. acum tu sti ce culoare vrei. logic ca din autocolant e mai bine Smile bft si asteptam poze
  • gabicoman92

  • Mesaje scrise: 74
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 2000 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mai 2012

  • Mesaj Privat
Cred ca pun din autocolant sunt frumoase.
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR