Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra B
  • dragoibogdan1990

  • Mesaje scrise: 24
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2015

  • Mesaj Privat
Buna ziua! Detin un Opel Vectra B , anul 1996 , 1799 benzina , 85 kw , Euro 2 . Masina este înmatriculata in Bulgaria Sad . Eu o am de un an si ceva si m-am gandit sa o înmatriculez pe România. Am bagat foarte multi bani in ea si nu as vrea sa o vând. Am fost la ANAF si nu au vrut sa imi spunã cat costa înmatricularea pana nu ii fac Itp-ul,cartea masinii,..etc. A mai fost cineva in situatia mea si a înmatriculat masina pe România ? Multumesc. O zi buna!
  • oopsCam

  • Mesaje scrise: 347
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2009

  • Mesaj Privat
Cel mai bine dai o fuga la politie la inmatriculari la tine in Constanta... Acolo ai sa gasesti pe cei care fac acte pt. imn si o-r sa iti spuna tot ce iti trebuie la dosar.

dar taxa nu este prea mare?
  • iulian1971

  • Mesaje scrise: 7,081
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Dec 2006

  • Mesaj Privat
Timbrul de mediu = 3410 lei
RAR = 500 lei
RCA = 300 - 1000 lei (in functie de varsta ta) / 6 luni.
  • dragoibogdan1990

  • Mesaje scrise: 24
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Apr 2015

  • Mesaj Privat
Multumesc pentru informații. Sunt ceva bãnuți insa daca o vindeam cu 800-900 de euro si m-ai puneam 3400 de lei nu prea cred ca imi luam o masina foarte buna. Am bagat destui bani in masina mea si nu vreau sa o dau. Pãrerea mea este ca o masina bunicicã este peste 2000 de euro. La cum unii dintre noi au minimum pe economie...(cum este in cazul meu) nu prea poti strânge bani de o masina de peste 2000 de euro. Ii strângi insa destul de greu. O zi buna!
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra B

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR