Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Cum sa ... ?
  • daniel_h

  • Mesaje scrise: 12
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2000 x18xe1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Feb 2014

  • Mesaj Privat
Va salut colegii , sper ca postez unde trebuie , in caz ca am gresit rog frumos un moderator sa mute acest post unde ii este locul Wink

Am vazut zilele trecute o poza cu un bloc de lumini modificat si mi-a placut mult , as vrea sa ii fac si eu asa dar am nevoie de cateva informatii de la voi , ce imi trebuie si daca il pot face eu personal acasa sau trebuie sa il duc la cineva care se ocupa cu asa ceva . multumesc frumos

http://www.youtube.com/watc...amp;feature=share
  • bobeleac

  • Mesaje scrise: 198
  • Locatie: Vrancea
  • Masina: Astra 2003 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Nov 2008

  • Mesaj Privat
In principiu iti trebui sa pui leduri in spatele pictogramelor aferente,de culoare alb sau rosu ,sa tai din dispersorul de lumina ,este un pic de lucru ,dar efectul vizual este garantat.In timp se disting 2 metode una cu leduri montate pe placa din cupru sau tip paianjen ,depinde de indemanare si de cit vrei sa investesti.Te poti inspira cu incredere si de aici ,din sectiunea : ,,Tutorial LED tuning comutator faruri ,,.
  • mikyboy

  • Mesaje scrise: 5,735
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Insignia 2014 A20TDH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Dec 2006

  • Mesaj Privat
eu mi-am facut singur transformarea si efectul este unul garantat dar iti trebuie timp, rabdare si ceva scule de lucru cat mai fine pentru modelism sau chestii asemanatoare... succes si spor la lucru Smile
Skip ads

  1. Home
  2. Cum sa ... ?

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR