Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • sabothor

  • Mesaje scrise: 403
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Feb 2007

  • Mesaj Privat
First of all, va multumesc tuturor pentru parerile impartasite, ii multumesc si lui bertone pentru posturile lui pline de aur (Omule, tu ar trebuie sa fac jurnalistica ca ai super imaginatie, nush de ce dar de fiecare data cand citeam un post de la tine ma bufnea rasul inca din primul rand citit. RESPECT!), ii multumesc si lui Dragos chiar daca nu e de-acord cu mine si pentru asta vreau sa mai fac cateva remarci:

Masina mea e dotata cu sistemul standard de boxe de pe bertone, un pic diferit de Astra normala, cu celebrul Siemens nush cat (niciodata nu retin, dar e ala cu CD, GID, telefon si Navigatie, cred ca CDR1100 parca, acum sunt la birou si masina e jos in parcare ... ) 4 boxe (2 spate si 2 fata + 2 tweetere). Galagie face, dar crede-ma ca Bertone stie ce zice fiindca o spune din experienta. Daca o voi spune eu vei zice ca imi iau singur aparea. Astra Bertone e antifonata bine, dar de fiecare data cand merg la un picnic sau la tara nu pot sa ascult muzica din ea la gratar fiindca nu se aude suficient de tare. In interior e deranjant la maxim, dar afara nu se aude mare lucru nici cu geamurile si usile deschise la maxim.

Am mentionat mai sus ca ei se aflau langa mine la semafor, mai precis in stanga mea si geamul Passat-ului lung ca un dric era intredeschis, deci puteau sa auda si ce vorbesc eu la telefon, daca as fi vorbit, fiindca eu aveam geamul deschis la maxim deoarece aveam aerul conditionat deschis si fumam, iar scrumul de tigare il arunca pe mine (cunoscatotii stiu de ce .. ) asa ca preferam sa tin mana cu tigarea pe geam.

Sunt multe persoane pe acest forum si mai ales cei care au Bertone vare ma cunosc personal. Cu toata modestia va spun ca nu sunt un fitos, genul de tip cu bani sau cu spatele asigurat de taticu. Nu am super masina ca sa ma dau mare cu ea si nici nu mi-au dat parintii bani sa mi-o cumpar. Masina asta mi-am cumparat-o singur, din bani munciti de mine dintr-un salariu din mediul financiar si stiu sa apreciez fiecare coltisor al ei pentru ca e banu meu acolo.

Si ca sa va dezvalui misterul, taica-miu e comisar la politia de frontiera Giurgiu, deci nu e "mare bastan" in politie, doar ca are ceva relatii pe ici pe colo, relatii la care mi-e si rusine as il fac pe taica-miu sa apeleze din cauza mea, pentru un asemenea caz nerelevanat !!!

Dupa multe discutii purtate cu prieteni de-ai mei am ajuns la concluzia ca pe m*l$\~l ala l-au deranjat 3 aspecte:

1. Versurile melodiei (care repet, nu cred ca il deranjau fonic si doar moral)
2. Numarul de teleorman .. in bucuresti.
3. Faptul ca eram imbracat larg si purtam cerceii (la birou trebuie sa vin imbracat in costum si normal .. fara cercei - poate daca eram imbracat asa nu ma mai tratau de sus)

Probabil a stat de vorba cu colegul lui de suferinta si ce-o fi zis, hai sa-l facem pe-asta .. !!! Si uite ca s-a intamplat.

Cam atat am avut de spus pentru moment, fiindca sunt un pic grabit ca e ora 4 si eu trebuie sa plec spre casa .. Very Happy

Revin pe forum mai tarziu putin.

Stima!

PS. Bertone imi permit sa te corectez "Ciori expulzate din Touareg direct pe craca" si mai am o adaugare pentru gaborii cu ghiul, tot de la parazitii:

"Vii cu aurul la vedere ca sa ne minti,
Dar ai lilieci in pantofi si telemea pe dinti" Very Happy
Skip ads

  • florinike

  • Mesaje scrise: 1,582
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2005

  • Mesaj Privat
No comment. Am ras in topicul asta cat in 10 pagini de glume de pe "Sa ne desc....."
Sabothor....imi pare rau dar asta e. Si eu am fost tras pe dreapta pentru ca aveam numere de NT si cand vedeau ca sunt bucurestean imi dadeau drumu, ca domne, schimba-ti si tu numerele Shocked
In locul tau la prima chestie care o zicea gresit plecam. Nu au voie sa te opreasca, nu au voie sa te perchezitioneze decat daca au ordin. Daca vezi ca s-au luat de centura desi o purtai trebuia sa te intorci, o seara placuta si plecai.
Ah, si apropo....cand devin tupeisti intrebatii si notati pe ceva nume, grad, seria , ordin de serviciu....daca sunt pe spaga ii linistiti imediat Very Happy
  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Si acum sa va dezvalui de ce am parerea asta despre subofiterii Politiei Romane . E un caz real :
Unchi-meu avea o Calibra in 97 , produsa in 95 si tinuta in Grecia . In 97 avea 40.000 de km si a adus-o in Romania de la asociatul lui .
Va aduceti aminte ca in 97 era jale cu abuzurile Politiei . Nu stateau de vorba .
Eram cu el in Pantelimon , ne duceam intr-o vizita . In Pantelimon este o Biserica mare , cum iesi de pe soseaua Fundeni , pe langa XXL si faci dreapta la semafor spre Electroaparataj ( parca asa se numea intreprinderea sau spre sediul care a fost Orange ) .Pe dreapta , langa Biserica este o sectie de politie .
Era prima zi de Paste , toti bucurestenii zaceau si eram singuri pe drum . La trecerea de pietoni nici tipenie de om la 9 dimineata . Dupa trecere un echipaj .
Ne-au oprit , ca doar ne-au vazut cu masina de tigani cum le place lor sa spuna si l-au intrebat pe asta ( care avea 30 de ani atunci ) daca n-a vazut pietonul de pe partea cealalta a trecerii .
Ne-am uitat amandoi ..nici tipenie de om pe trotuar . Si i-a zis care pieton domle ' ? A venit colegul lui si a zis ca cine greseste plateste , asa ca sa dea si el ceva sa scape .
Asta a facut figuri ca abuz , c-o fi c-o pati , si i-au zis ca-l iau peste strada la sectie daca face scandal . Ca se duce la sectie , va lua un coleg drept martor si il rezolva ( OG 2/2001 de-abia a reglementat ca martorii nu pot fi colegi de munca cu agentul cosntatator ) .
In sfarsit pt ca trecusera la amenintari a zis sa le dea ceva . I-au cerut bratara de aur de la mana . Le-a zis ca-i de la nevasta-sa si le da lanticul cu medalion . Ei n-au vrut lantul , sei voiau bratara si au luat-o pana la urma .

Asta era Politia acu 10 ani si sa n-aveti impresia ca s-a schimbat ceva . I-a mai ingradit putin cu legislatia , insa caracterele sunt aceleasi .
  • sabothor

  • Mesaje scrise: 403
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Feb 2007

  • Mesaj Privat
Incredibil .. nu-mi vine sa cred!!! Acum inteleg de ce ai tu atata pica pe ei, ... mortzii lor de nemernici.

OARE CAT VOM MAI SUPORTA TARA ASTA DE RAHAT, COMUNISTII PSD-ISTI, PRM-ISTI SI ALTI SPAHII AI SISTEMULUI?

Si ca sa divag putin, nu mai zic despre demiterea presedintelui Basescu. Cu prima ocazie cand mi se va ivi o oportunitate de a munci in domeniul meu in strainatate, voi pleca fara sa privesc in spate fiindca mi-e rusine sa spun ca sunt roman.

Acum un an, in Frankfurt am fost intrebat ntr-un magazin de unde sunt si cand am spus Romania, stateau 3 persoane in spatele nostru. De atunci n-am mai zis la nimeni ca suntem romani.

Mi-e scarba de tara asta si mai ales de politia romana (institutie pe care NU o voi scrie niciodata cu INITIALE MARI) ... asta "care este" ... "in slujba cetateanului cica" ....
Skip ads

  • Johnny Bravo

  • Mesaje scrise: 128
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 1.7 DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mai 2004

  • Mesaj Privat
Am vazut pe Okazii niste ochelari care aveau montata in rama o camera video si un microfon, atasate la un PVR. Eu am de gand sa imi iau aa ceva in caz ca m-as confrunta cu jigodii d-astea.
Asta este cu tara asta de cacat. Trebuie sa filmam tot ce facem sa ne aparam. La noi primeaza prezumtia de vinovatie...
  • Vios40

  • Mesaje scrise: 409
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Rekord 1987 2.3D LS
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2007

  • Mesaj Privat
bertone a scris:Si acum sa va dezvalui de ce am parerea asta despre subofiterii Politiei Romane . E un caz real :
Unchi-meu avea o Calibra in 97 , produsa in 95 si tinuta in Grecia . In 97 avea 40.000 de km si a adus-o in Romania de la asociatul lui .
Va aduceti aminte ca in 97 era jale cu abuzurile Politiei . Nu stateau de vorba .
Eram cu el in Pantelimon , ne duceam intr-o vizita . In Pantelimon este o Biserica mare , cum iesi de pe soseaua Fundeni , pe langa XXL si faci dreapta la semafor spre Electroaparataj ( parca asa se numea intreprinderea sau spre sediul care a fost Orange ) .Pe dreapta , langa Biserica este o sectie de politie .
Era prima zi de Paste , toti bucurestenii zaceau si eram singuri pe drum . La trecerea de pietoni nici tipenie de om la 9 dimineata . Dupa trecere un echipaj .
Ne-au oprit , ca doar ne-au vazut cu masina de tigani cum le place lor sa spuna si l-au intrebat pe asta ( care avea 30 de ani atunci ) daca n-a vazut pietonul de pe partea cealalta a trecerii .
Ne-am uitat amandoi ..nici tipenie de om pe trotuar . Si i-a zis care pieton domle ' ? A venit colegul lui si a zis ca cine greseste plateste , asa ca sa dea si el ceva sa scape .
Asta a facut figuri ca abuz , c-o fi c-o pati , si i-au zis ca-l iau peste strada la sectie daca face scandal . Ca se duce la sectie , va lua un coleg drept martor si il rezolva ( OG 2/2001 de-abia a reglementat ca martorii nu pot fi colegi de munca cu agentul cosntatator ) .
In sfarsit pt ca trecusera la amenintari a zis sa le dea ceva . I-au cerut bratara de aur de la mana . Le-a zis ca-i de la nevasta-sa si le da lanticul cu medalion . Ei n-au vrut lantul , sei voiau bratara si au luat-o pana la urma .

Asta era Politia acu 10 ani si sa n-aveti impresia ca s-a schimbat ceva . I-a mai ingradit putin cu legislatia , insa caracterele sunt aceleasi .


Nu s-au schimbat s-au cizelat in adevarate curve masculine.Smile
  • orinoco

  • Mesaje scrise: 251
  • Locatie:
  • Masina: Corsa 2004 Z13DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Oct 2006

  • Mesaj Privat
sunteti putin cam paranoici......Smile
  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Iti spun eu ca nu suntem paranoici :
Fa o comparatie . Eu o fac zilnic la Buzau :
1. Merg la Primarie . Intru , merg la biroul la care am treaba , stau de vorba cu functionarii despre certificatul de urbanism care-l scot . Pierd putin timp , insa se rezolva cat de cat reprede .
2. Merg la Politie . Trebuie sa intram o data pe saptamana , cand are seful politiei rutiere audienta pt astia care iau acordul lor pt diverse lucruri prevazute in certificatul de urbanism . Eu de ex imi instalam un panou publicitar .
OK sa vedem :
Prima saptamana ..stupoare seful politiei rutiere la municipiu se afla intr-o interventie . Dupa 30 de min se indura secretara sa ne spuna sa plecam acasa ca nu mai vine .
A doua saptamana . Ma opreste un nea caisa rosu in obraji la poarta . Unde mergiti ? Intreaba pe o limba inconfundabila.. La audientele pt..aviz . Ajung acolo . Domnul subcomisar nu poate fi deranjat , spune aceeasi secretara dupa 1 ora in care se stransesra destui cetateni de la diferite firme .
A treia saptamana....Se tin audientele . Extraordinar ! Ne baga intr-o sala si incepe : Scoate-ti dosarili , spune dom' subcomisar . Dumneata di la ce firma esti ? Ala ...de la nu stiu care .
Bunnn. Ajunge la firma reprezentata de mine . Aha...de la E.....Ia sa vedem ce aveti ? Un panou ? Pai trebuie sa faceti un proiect special pt Politia rutiera , ca daca pica in capul cetatenilor sau al masinilor . Ii zic ca asta e la iesire din oras , la 10 metri pe camp , iar la ala din centrul centrului , nu mi-au cerut asa ceva si consider ca ala era mai periculos daca e sa ne gandim ca pica . N-a vrut muschii lui de subcomisar ca era certat cu patronul firmei ..facea misto de mine si radea cu ailaltii de la alte firme . Era o veselie , ce sa mai ! Nu conta ca eu eram angajat , nu patron .
Bai fratilor m-am inrosit dupa 10 min. de mistouri si i-am zis ca mie nu-mi mai trebuie avizul politiei rutiere . Sa-mi dea amenda daca-l tine Evil or Very Mad

Asa ca paranoici sunt nemernicii astia , eu sunt un nea caisa care-mi platesc impozitele si astept un pic de RSPRECT cand ajung la institutia deservita de ei .
Skip ads

  • Cristi_C

  • Mesaje scrise: 741
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Vectra 2003 z18xe + z12xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jan 2006

  • Mesaj Privat
Eh, asa pot continua cu multe exemple. Eu am mers la primarie la urbanism sa obtin o hartie care se numeste "acord de functionare", adica, dupa ce ti-au dat aia de la ORC dreptul sa functionezi, mai meri si la primarie sa te bage in baza de date, in caz ca au nevoie de bani, sa stie de unde sa te ia. Una peste alta, program d ela 8 juma la 10 juma, am fost primul, intru si eu la 9, din 7 functionari publici platiti din banii nostrii, 2 beau caffa, 2 mancau popcorn, 2 tipe vorbeau despre cumarat inele, iar aia care m-a primit, cum m-a primit, asa m-a si expediat.

Evident ca nu am mai facut nimic, iar dupa 1 luna hop la usa sa imi dea amenda ca nu am acordul respectiv. 800 ron. Evident ca nu am platit nimic. Si nici nu o sa platesc.

Cat despre firma, a mea e 4/5 m si e deasupra intrarii si nu am intrebat pe nimeni daca sa o pun sau nu. SI nici nu o sa intreb, ca nu am timp de pierdut pe la toti handicapatii de functionari.
  • orinoco

  • Mesaje scrise: 251
  • Locatie:
  • Masina: Corsa 2004 Z13DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Oct 2006

  • Mesaj Privat
Cristi_C a scris:
Evident ca nu am mai facut nimic, iar dupa 1 luna hop la usa sa imi dea amenda ca nu am acordul respectiv. 800 ron. Evident ca nu am platit nimic. Si nici nu o sa platesc.


o vei plati .... Razz

eu v-as dori sa faceti aceleasi lucruri ( lipsa autorizatii ....neplata amenzi ) in Germania...si sa discutati cu Fisc-ul german apoi ...si cu politi germana..
...ma tem ca nici akolo nu o sa va convina...
cei ce nu respecta legea...in Germania NU au nici o iertare...oricit ar tipa ca din "gura de sarpe" ca sunt "neindreptatiti "
Laughing


Ultima modificare facuta de orinoco la Sam 21 Apr, 2007 3:14 pm
  • Vios40

  • Mesaje scrise: 409
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Rekord 1987 2.3D LS
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2007

  • Mesaj Privat
bertone a scris:Iti spun eu ca nu suntem paranoici :
Fa o comparatie . Eu o fac zilnic la Buzau :
1. Merg la Primarie . Intru , merg la biroul la care am treaba , stau de vorba cu functionarii despre certificatul de urbanism care-l scot . Pierd putin timp , insa se rezolva cat de cat reprede .
2. Merg la Politie . Trebuie sa intram o data pe saptamana , cand are seful politiei rutiere audienta pt astia care iau acordul lor pt diverse lucruri prevazute in certificatul de urbanism . Eu de ex imi instalam un panou publicitar .
OK sa vedem :
Prima saptamana ..stupoare seful politiei rutiere la municipiu se afla intr-o interventie . Dupa 30 de min se indura secretara sa ne spuna sa plecam acasa ca nu mai vine .
A doua saptamana . Ma opreste un nea caisa rosu in obraji la poarta . Unde mergiti ? Intreaba pe o limba inconfundabila.. La audientele pt..aviz . Ajung acolo . Domnul subcomisar nu poate fi deranjat , spune aceeasi secretara dupa 1 ora in care se stransesra destui cetateni de la diferite firme .
A treia saptamana....Se tin audientele . Extraordinar ! Ne baga intr-o sala si incepe : Scoate-ti dosarili , spune dom' subcomisar . Dumneata di la ce firma esti ? Ala ...de la nu stiu care .
Bunnn. Ajunge la firma reprezentata de mine . Aha...de la E.....Ia sa vedem ce aveti ? Un panou ? Pai trebuie sa faceti un proiect special pt Politia rutiera , ca daca pica in capul cetatenilor sau al masinilor . Ii zic ca asta e la iesire din oras , la 10 metri pe camp , iar la ala din centrul centrului , nu mi-au cerut asa ceva si consider ca ala era mai periculos daca e sa ne gandim ca pica . N-a vrut muschii lui de subcomisar ca era certat cu patronul firmei ..facea misto de mine si radea cu ailaltii de la alte firme . Era o veselie , ce sa mai ! Nu conta ca eu eram angajat , nu patron .
Bai fratilor m-am inrosit dupa 10 min. de mistouri si i-am zis ca mie nu-mi mai trebuie avizul politiei rutiere . Sa-mi dea amenda daca-l tine Evil or Very Mad

Asa ca paranoici sunt nemernicii astia , eu sunt un nea caisa care-mi platesc impozitele si astept un pic de RSPRECT cand ajung la institutia deservita de ei .


Referitor la avize pentru panouri publicitare avand in vedere unicatul "nea` caisa" te vei lovi de zicala greu cu prostu pus in functie de raspundere si pe care nu ai cum sa-l ocolesti. Parerea mea este ca data viitoare sa mearga patronul pentru ca, dupa cum s-a observat acolo erau mai toti "blatisti" cu cotizatie iar tu erai in plus. Sunt curios de reactia patronului tau vis a vis de ce s-a intamplat.Smile
  • Cristi_C

  • Mesaje scrise: 741
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Vectra 2003 z18xe + z12xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jan 2006

  • Mesaj Privat
Nu am sa platesc pt ca mi-au dat avertisment, au anulat PV. Lasa cu Germania ca acolo e altceva. Nu am timp acuma sa scriu mai multe ca e instalatoru` la mine, da revin.
Skip ads

  • NATS

  • Mesaje scrise: 203
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Mai 2006

  • Mesaj Privat
La dat cu parerea suntem campioni.... NU exista amenda pt. ultraj!!!! Ultrajul este infractiune, prevazuta de Codul Penal, deci sanctiunea nu este contraventionala ci penala!!!! Ti-a taiat p.v. de sanctionare a contraventiei pt. altceva (contraventie, deci), nu pentru ultraj! Tatal tau, care mai e si politist, ar fi trebuit sa stie asta din sec. 1.... Asa ca.....
  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
NATS a scris:La dat cu parerea suntem campioni.... NU exista amenda pt. ultraj!!!! Ultrajul este infractiune, prevazuta de Codul Penal, deci sanctiunea nu este contraventionala ci penala!!!! Ti-a taiat p.v. de sanctionare a contraventiei pt. altceva (contraventie, deci), nu pentru ultraj! Tatal tau, care mai e si politist, ar fi trebuit sa stie asta din sec. 1.... Asa ca.....


Asa este , ultrajul este infractiune nu contraventie ...
Omul s-a sesizat pt atitudinea de a-i arunca trusa medicala si actele ... Banuiesc ca si-a luat 2 puncte pt refuzul de a-i inmana actele , ca alta contraventie nu vad sa aibe legatura cu " ultrajul " popular ... Adica subminarea autoritatii politistului , cred ca a vrut sa spuna sabothor ...
  • sabothor

  • Mesaje scrise: 403
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Feb 2007

  • Mesaj Privat
@NATS, ce vrei sa insinuezi ca eu mint cu ceva? Sincer cotnraventiile nu le-am invatat niciodata si nici nu le voi invata .. iar infractiunile : UITE-MA SUNT IN LIBERTATE !

Bertone, actele i le-am dat din prima clipa si nu i-am refuzat absolut niciun "moft" ....

Iar pentru cei ce se dau cu parerea aiurea .. cititi cu atentie tot topicul, daca nu aveti chef ignorati-l!

TAICA-MIU NU LUCREAZA IN POLITIE !
  • Daniel

  • Mesaje scrise: 2,832
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2012 A17DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Dec 2004

  • Mesaj Privat
nu poti face o scanare dupa PV...?
  • NATS

  • Mesaje scrise: 203
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Nu vreau sa insinuez nimic, vreau doar sa intelegi depsre ce e vorba.
1. Poti sa vezi exact pentru ce ti-a dat amenda, citind pe p.v. de constatare a contraventiei incadrarea juridica a faptei. In ceea ce priveste "libertatea ta", nu la toate infractiunile "te leaga" din prima. Fii sigur ca daca era ultraj, mai ales asupra unui politist, te retineau cel putin 24 de ore, cat are dreptul politia sa retina;
2. Cu toate ca n-are lagatura cu subiectul tau, iti spun ca tatal tau ESTE POLITIST, chiar daca lucreaza la Politia de Frontiera (uite-te pe legitimatia lui si ai sa vezi ca scrie Comisar de politie XXXXX).

Iti doresc numai bine si nu interpreta gresit afirmatiile mele, ca nu ai de ce. Bafta!
  • sabothor

  • Mesaje scrise: 403
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Feb 2007

  • Mesaj Privat
@NATS, Imi cer scuze, astazi am scris acel mesaj de la birou si eram dupa o discutie un pic mai aprinsa cu unul din superiorii mei. Scuze inca o data, poate am fost eu un pic mai acid.

Promit ca o sa fac o copie dupa procesul verbal de constatare, dar momentan nu am cu ce fiindca nu am scaner iar PVC-ul este la tatal meu. A zis ca se ocupa el de el ...

O sa vbesc maine cu el sa il pastreze si apoi voi incerca sa il scanez....

O seara placuta tuturor!

PS. Unde naiba au disparut garajele user-ilor ?!? Care e faza cu eficacitatea raspunsurilor? Am lipsit 3 zile de pe acest forum si s-a schimbat asa de mult?
  • deleted-977

  • Mesaje scrise: 53
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jul 2005

  • Mesaj Privat
Ar fi interesant sa auzim si varianta politistilor. Asa vad ca f.multi s-au oferit sa-ti dea dreptate, cred ca pe fondul lipsei de incredere pe care si-a "castigat-o" politia. Daca fumai in masina ai incalcat legea. Citeste bine noua lege. Am observat ca multi din cei care isi dau cu parerea ca nu-i buna legea nici macar nu o cunosc.
  • pony_burn

  • Mesaje scrise: 273
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jul 2006

  • Mesaj Privat
poate fuma cu handsfree
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Chestionar

Credeti ca am luat amenda pe merit?
Da 22%
Nu 77%
58 voturi

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR