Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra C/Signum
  • kartush45

  • Mesaje scrise: 209
  • Locatie: Anglia
  • Masina: Vectra 2005 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Dec 2011

  • Mesaj Privat
Salut colegi...lucrez la instalarea unei unitati aftermarket 2 din. Momentan am reusit sa gasesc un 12v pe accesorii care sa nu fie prin can care sa imi alimenteze unitatea. Acum as vrea sa imi pun si comenzie pe volan, pentru ca unitatease pare ca stie sa interpreteze semnale can, dar nu stiu care sunt firele din mufa masinii. Vro idee?


  • deleted-67352

  • Mesaje scrise: 70
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Oct 2011

  • Mesaj Privat
Poate postez cam tarziu, dar ai nevoie de asa ceva - http://edotec.ro/connects2-...a+c&results=1

Eu am pus navi pe vectra mea, si fara modulul de mai sus nu am putut face nimic.
  • jgyprime

  • Mesaje scrise: 9,968
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 2005 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Dec 2010

  • Mesaj Privat
Se gasesc headunit-uri aftermaret dedicate opel, care sa mearga fara aceste adaptoare, dar sunt chinezarii si de cele mai multe ori calitatea e indoielnica...
Eu nu as da cd30-ul meu de pe masina pe o chinezarie compatibila cu can-ul opel niciodata.
Am ascultat diferenta intre cel original al masinii si chinezarie (pe aceeasi masina) si sunetul unui cd30 e net superior (acelasi cd, aceeasi melodie ascultata in ambele unitati).

Daca as gasi ceva de firma compatibil cu can-ul opel m-as gandi lacun upgrade...
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra C/Signum

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR