Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra G
  • veyr00n

  • Mesaje scrise: 20
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Astra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Mai 2016

  • Mesaj Privat
Buna ziua,
Am o problema cu lamele ( partea cauciucata ) stergatoarelor, in sensul ca s-au rupt la capete . Am cautat sa cumpar doar acele lamele, insa nu am gasit deloc ; Ar fi o solutie sa cumpar o pereche de stergatoare ieftine ( 5-10 lei ) si sa pun lamelele pe stergatoarele mele ? Ce marca mi-ati recomanda , din punct de vedere al compatibilitatii( cele originale sunt sustinute si cu 2 tije metalice ) . ?
Va multumesc !
  • bibu16v

  • Mesaje scrise: 6,452
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 1995 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jan 2016

  • Mesaj Privat
Nu te complica cu carpeli de-astea (munca multa, si mai trebuie sa te si pricepi, cu rezultate incerte), o lamela Bosch normala, nu Aero,(mai ales la oferta) este in jur de 20Ron, hai 30 fara oferta ... Valeo sunt oleaca mai scumpe ... La magazine serioase ...
  • B64ZTV

  • Mesaje scrise: 99
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z20let
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Dec 2010

  • Mesaj Privat
Sa nu te superi pe mine dar inca mai rad. Du-te si cumpara doua stergatoare. Daca iti cedeaza cureau mergi cu ciorapi de dama ca sunt mai ieftini?
  • avram1987

  • Mesaje scrise: 139
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2000 x14xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2012

  • Mesaj Privat
5-10 un stergator. dar de obicei il gasesc la 5lei. unu de 19` si unu de 21`. Merg 3-4 luni cand incep sa lase dare le schimb. ce mare filozofie.
  • JaraiRobert

  • Mesaje scrise: 36
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2004 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jun 2014

  • Mesaj Privat
Eu am luat de la Kaufland cu 10 lei pe fata si spate care is jalnice dar le folosesc doar iarna ...... am luat Bosch care costa 100 lei pe fata si pe spate 35 lei le am de 2 ani si sterg ca in prima zi e adevarata 1 data pe saptamana le sterg cu solutie parbriz/alcool !
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra G

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR