Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • marius75

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie:
  • Masina: Astra 2001 y17td
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Apr 2007

  • Mesaj Privat
De citeva luni am intrat in posesia unei Astra din 2001 care, printre altele, are si acest radio cd cu navigatie(pe un ecran incorporat), ceva mai vechi cred.Dar marea problema este ca nu am si cd-urile cu harti.Mai nou nu mai vrea sa citeasca niciun fel de cd audio.Stie cineva ceva, ma poate ajuta cineva ? As vrea sa il schimb daca nu pot sa rezolv problemele, dar cu ceva ieftin, poate acel Elta cu SD/MMC si USB de la Metro.Pareri?
  • VIOREL74

  • Mesaje scrise: 12
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 1992 c16nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Mar 2009

  • Mesaj Privat
marius75 a scris:De citeva luni am intrat in posesia unei Astra din 2001 care, printre altele, are si acest radio cd cu navigatie(pe un ecran incorporat), ceva mai vechi cred.Dar marea problema este ca nu am si cd-urile cu harti.Mai nou nu mai vrea sa citeasca niciun fel de cd audio.Stie cineva ceva, ma poate ajuta cineva ? As vrea sa il schimb daca nu pot sa rezolv problemele, dar cu ceva ieftin, poate acel Elta cu SD/MMC si USB de la Metro.Pareri?

  • VIOREL74

  • Mesaje scrise: 12
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 1992 c16nz
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Mar 2009

  • Mesaj Privat
Salut,ai rezolvat problema cu cd_ul? nici la mine nu citeste nici un fel de cd_uri.Multumesc.
  • toolbox

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jun 2013

  • Mesaj Privat
Buna,
Am si eu un Opel Astra din 2001, echipat cu un Blaupunkt TravelPilot RNS 150. Cine ma poate indruma unde gasesc un cd cu hartile Europei (Germania in special)? Multumesc.
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR