Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Meriva
  3. Meriva A
  • DSiIoanaGordas

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Meriva 2007 x1.3dtj
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Apr 2017

  • Mesaj Privat
ma ajutati sa cu un tutorial cum activez cruise control
  • hmalex87

  • Mesaje scrise: 364
  • Locatie: Vrancea
  • Masina: Meriva 2005 z17dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Pai masina are cruise control? Manetuta din stanga are in cap 2 butoane, cel de sus are 2 moduri de actionare cand apesi in partea dinspre motor se actioneaza criuse controlul si iti apare un indicator verde in bord, ca sa maresti viteaza ti apasat pe acelasi buton in partea dinspre motor ca sa micsorezi ti apasat in partea dinspre habitaclu, ca sa dezactivezi pilotul apesi pe celalat buton sau se dezactiveaza cand apesi frana sau ambreiajul. Deci accelerezi pana la viteza dorita cuplezi pilotul dupa care iei piciorul de pe acceleratie, sa nu il cuplezi cand cutia este in punctul mort, o sa se tureze motorul aiurea, am incercat eu Twisted Evil.E o dotare interesanta dar cred ca am folosito de 2 ori, pentru ca la noi in Romania nu avem autostrazi si nici infrastructura necesara sa mergi cu pilotul cuplat fara sa intri intr-o comuna, sa dai peste o caruta, biciclist, groapa etc.etc....Vezi ca gasesti manuala masini in format pdf pe net si scrie acolo de toate, daca nu il gasesti da un semn si ti-l trimit pe mail. Smile
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Meriva
  3. Meriva A

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR