Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra J
  • olly09

  • Mesaje scrise: 519
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2017
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Apr 2017

  • Mesaj Privat
Nu vorbesc de OZ Racing, Wolfrace, Dotz, Borbet etc.. care sunt o caruta de bani, dar si super misto.[/quote]

Nu cred ca exista jante AM dar in fine Smile...exista jante de diverse marimi facute in DE,tara preferata de cei mai multi in ale tuturor marcilor...
Skip ads

  • mosudan

  • Mesaje scrise: 649
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra Sedan 2018 B14NET TURBO
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2017

  • Mesaj Privat
lexandrei10 a scris:Da...cat timp ai folia nu te poti folosi de ea. Nu cred ca e atat de scumpa incat sa plangi in pumni ...

Ce-am ras,lexandrei..! Auzi "sa plangi in pumni" ! Laughing Laughing
  • sile 80

  • Mesaje scrise: 30
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2017
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2017

  • Mesaj Privat
Da ,olly asta incerc sa spun si eu , dar ...cu cine !?
  • olly09

  • Mesaje scrise: 519
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2017
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Apr 2017

  • Mesaj Privat
Sile...explici o data si gata:))portofelul e al lor.la noi mai dureaza pana ne vom detasa de grandomanie si vom aprecia calitatea in detrimentul marcii.dar unii aprecieaza ca scrie borbet,aez pe jante,care la 100 euro nu cred sa fie de la mama lor dar na...Smile
Skip ads

  • pantalon

  • Mesaje scrise: 652
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Apr 2015

  • Mesaj Privat
Olly nu prea te pricepi, la drumurile noastre, dau un exemplu autostrada soarelui, care e vai de mama ei, la viteza de medie de 140 sa zicem, atata vreme cat janta rezista la gropile de acolo, eu zic ca e "originala" . Ca tu nu ai bani decat de jante de tabla din talcioc sau km din selgros sau fullmetal din big, asta e. Sau poate iei shcanoi de pe olx care nu bat, nu troncane si vin cu capace de aez,dotz,oz,mak.

Asa e detaseaza-te de grandomanie, du-te sa-ti lipesti ornamentele cromate din piata Smile)
  • olly09

  • Mesaje scrise: 519
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2017
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Apr 2017

  • Mesaj Privat
Pantalon...eu ti.am mai spus ca esti cocalar dar nu m.ai crezut.nu.ti face griji de buzunarul meu ca masina am platit.o cash fara credite,daca tot discutam despre asta.
Nu vorbeam despre marcile alea pe care le.ai enumarat pt ca nu frecventez vitan si ce ai mai spus p.acolo.cocalarismul privind tuningul exterior la dacii predomina si pe aici,special la tine,care ai avut tentatii sa te dai grandoman.sa arate masina bine cu stock pe ea.unu pasionat de masini merge si.si schimba o admiisie,o evacuare..nu.si ia cacaturi de aez/borbet asteptand lichidarile de stoc,sti ce zic?...cacaturi pt ca alea nu sunt originale nici in ruptul capului...originale gasesti de pe la 1500 euro in sus..
  • deleted-104298

  • Mesaje scrise: 4,671
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2015

  • Mesaj Privat
MOli23 a scris:
IBogdan999 a scris:Ma gandeam la folie..dar mie mila de banii aruncati pe oglinda electrocromata.
SIRC..UNDE AI PUS ORNAMENTELE CROMATE DIN BARA?


Dar nu mai functioneaza oglinda daca punem folie ? Ca imi place la nebunie oglinda dar si foliile ,saptamana asta am vb cu un prieten sa merg sa imi aplice foliile ...

Concediu placut Cosmin Smile

Multumesc, Moli!
Ce transparenta pui la foliile de geam?
Si ce pret iti ia prietenul? Doar sa-mi fac o idee, ca am si eu pe cineva si vreau sa vad cat de prieten imi e Smile))
  • pantalon

  • Mesaje scrise: 652
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Apr 2015

  • Mesaj Privat
N-am nici timp nici chef olly sa ma cert cu tine, eu doar am zis ca gasesti oferte pe alcar. De, pt jante noi super ok. Stai linistit, ca eu oricum rulez pe jante de 17 si cauta pe net sa vezi cum are corsa mea de generatie noua, interiorul opc line, asa sa vezi un volan de masina nu de caruta. Sa iti fac o poza si cu navigatia mea? Cred ca e prea mult pt tine, asa cred ca esti tu, in loc sa iei s8 iei s3 la oferta, ca iti plac esti tu mai oldschool si iti plac generatiile vechi, fiabile.
Skip ads

  • olly09

  • Mesaje scrise: 519
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2017
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Apr 2017

  • Mesaj Privat
Cosmin....prietenul tau ce folie iti pune?care.i maximul procentual la folia respectiva de respingere a caldurii?la mine am maximul existent care e de 70%...a costat 450 lei,ca si calitate e mai buna decat cea de 650 lei care e ceramica,respinge caldura in proportie de 61%...uv 99% la toate.acum,daca.ti pui de 44% respingere caldura este aprox 250 lei...ti.e prieten sau nu,daca.ti da autorizatie nu cred ca poate mai jos de 150 lei sa lase pt ca au taxe foarte mari baietii astia ,de platit la RAR...
  • olly09

  • Mesaje scrise: 519
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2017
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Apr 2017

  • Mesaj Privat
pantalon a scris:N-am nici timp nici chef olly sa ma cert cu tine, eu doar am zis ca gasesti oferte pe alcar. De, pt jante noi super ok. Stai linistit, ca eu oricum rulez pe jante de 17 si cauta pe net sa vezi cum are corsa mea de generatie noua, interiorul opc line, asa sa vezi un volan de masina nu de caruta. Sa iti fac o poza si cu navigatia mea? Cred ca e prea mult pt tine, asa cred ca esti tu, in loc sa iei s8 iei s3 la oferta, ca iti plac esti tu mai oldschool si iti plac generatiile vechi, fiabile.

Pantalon,nu.mi place sa ma ascund dupa cuvinte.sincer esti prostac.masina asta am luat.o pt siguranta ei...ca a venit si cu dotari extra e alta treaba.cu banii pe care i.am dat pe ea,daca as fi cautat ceva wow as mai fi facut strans bani si.mi luam o masina wow.opc de cacat al tau crede.ma ca e masina de duzina...build it not bought it se mai zice.daca tu crezi ca ai o masina performanta te inseli.ai o masina stock de fapt....cat despre saracia ta de corsa mi se rupe,sti ce zic?eu vorbeam strict de materialul din care sunt facute jantele si tu m.ai luat cu tiganismele tale ca ai tu nu stiu ce facaturi...daca ai avea jante branduite,setul este peste 1500 euro lejer...ai strict niste cacaturi pe 17.eu imi voi lua cacaturi d.alea din aliaj,care respecta standardele de siguranta si care vor fi fix ca unele performante dar branduite...si voi da pe ele 400-500 euro .treaba e ca nu sunt cocalar nicidecum ca nu.mi permit...daca eram in cautare de smecherie imi luat un golf 4 si.l tunam pana la 700 cp+ dar nu asta era ideea
  • lexandrei10

  • Mesaje scrise: 495
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2017 B14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jun 2017

  • Mesaj Privat
Pantalon...eu ti am mai zis ca tu doar pari bogat...nu vrei sa ne lasi cu corsa ta? Trebuia sa ti iei un OPC astra daca tot esti pe picior mare...pe forumul asta nu ne laudam cu cati bani avem sau cine suntem...dar daca insisti poti sa incepi tu...

Ps: n am vrut sa zic corsa OPC...pt ca deja ai interior ceea ce e de ajuns pt tn.
  • deleted-104298

  • Mesaje scrise: 4,671
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2015

  • Mesaj Privat
olly09 a scris:Cosmin....prietenul tau ce folie iti pune?care.i maximul procentual la folia respectiva de respingere a caldurii?la mine am maximul existent care e de 70%...a costat 450 lei,ca si calitate e mai buna decat cea de 650 lei care e ceramica,respinge caldura in proportie de 61%...uv 99% la toate.acum,daca.ti pui de 44% respingere caldura este aprox 250 lei...ti.e prieten sau nu,daca.ti da autorizatie nu cred ca poate mai jos de 150 lei sa lase pt ca au taxe foarte mari baietii astia ,de platit la RAR...

Inca n-am stabilit pretul, i-am spus de folia ta, Llumar Titanium, cu specificatiile aferente si astept sa-mi zica un pret dupa ce ma intorc in tara...nu i-am spus ca e 450 lei, vreau doar sa am ce compara, deh..😂


Ultima modificare facuta de deleted-104298 la Mar 01 Aug, 2017 6:28 pm
Skip ads

  • olly09

  • Mesaje scrise: 519
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2017
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Apr 2017

  • Mesaj Privat
Fac ceva pe.corsa lui de cacat cu jante sh....de fapt sigur toata masina e sh...imi cer scuze pt cei care au masini sh,si eu am avut sh...dar baiatul asta depaseste termenul de taran prostac..daca ar fi avut vreun gtr care stock vine cu multi cai peste opc lui de ras ,sau o supra...as mai fi zis...
Smile))) opc...firma p**ii la stock...fix asta e.mergi si fa.ti tuning opc si atunci vorbim....
  • olly09

  • Mesaje scrise: 519
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2017
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Apr 2017

  • Mesaj Privat
Ok Cosmin...daca iti da cu 100 lei mai putin la pret...ti.e prieten f bun:)))
Concediu placut....banuiesc?!Smile
  • pantalon

  • Mesaje scrise: 652
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Apr 2015

  • Mesaj Privat
Olly oi fi eu prostac dar tu esti si mai si ca te contrazici , astept sa vad ce tiganisme iti vei lua tu.

Iar lex stai linistit, la mine in garaj incape si masina ta, e pacat sa o tii la iarna afara in frig.
  • lexandrei10

  • Mesaje scrise: 495
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2017 B14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jun 2017

  • Mesaj Privat
Multumesc pt sugestie, la iarna o sa o tin la tn in garaj. Sa mi spui unde stai...oricum n ai tu bani de masina mea.
  • deleted-104298

  • Mesaje scrise: 4,671
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2015

  • Mesaj Privat
Ms mult,Olly🤗!
Mi-e greu sa cred ca vad asa reducere, dar cine stie? Smile)) oricum, sunt hotarat sa pun Llumar Titanium cu protectie UV 99%.. asta e si motivul principal pentru care pun folie..😁
  • olly09

  • Mesaje scrise: 519
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2017
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Apr 2017

  • Mesaj Privat
Cosmin...uv 99 toate au...si aia ieftina si aia scumpa..treaba sta in protectie impotriva caldurii,acolo se diferentiaza:)
Pantalon...daca voi face treaba asta ,sa anunt ce mi.am pus pe masina,o voi face pe facebook,pe grup,asta cand o voi face,am altele prioritare in viata asta nu sa.mi pun jante si sigla opc..daca esti acolo pe grup,nu vei mai ramane.
App:stie careva daca baiatul asta e pe grupul nostru?...la ce atitudine prezinta,grupului nu aduce niciun benenficiu...nici macar nu pare a fi interesant sa invete din prostiile noastre pe care le discutam...el conduce opc...
  • deleted-104298

  • Mesaje scrise: 4,671
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2015

  • Mesaj Privat
"Cosmin...uv 99 toate au...si aia ieftina si aia scumpa..treaba sta in protectie impotriva caldurii,acolo se diferentiaza:) "
Da Olly, stiam eu ca exceleaza la un anumit capitol.. 😂 de data asta n-am nimerit-o. Nu prea ma pricep la folii mai deloc 😑
  • deleted-104298

  • Mesaje scrise: 4,671
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Sep 2015

  • Mesaj Privat
Emil, ai mai aflat ceva de data receptiei?
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra J

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR