Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra J
  • SCristian

  • Mesaje scrise: 209
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2017
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Jul 2017

  • Mesaj Privat
Domnilor,eu sper sa se rezolve toate problemele.Ganditiva ca in 2 [am impresia ca a trecut un an]saptamani ne vin masinile.Eu deja, ca spirit de gluma nu mai aveam chef nik.Sa ma trezesc peste 3 luni)))Am si eu niste nelamuriri.Daca vreau sa imi schimb numerele rosi in aceasi zi se poate?Ca banuiesc ca actele masini le primesc imediat.
Skip ads

  • mosudan

  • Mesaje scrise: 649
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra Sedan 2018 B14NET TURBO
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2017

  • Mesaj Privat
Avansul este fix 6500 lei,eu nu vad o problema ,atata timp cat masina este inclusa in programul rabla !
  • mosudan

  • Mesaje scrise: 649
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra Sedan 2018 B14NET TURBO
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2017

  • Mesaj Privat
SCristian a scris:Domnilor,eu sper sa se rezolve toate problemele.Ganditiva ca in 2 [am impresia ca a trecut un an]saptamani ne vin masinile.Eu deja, ca spirit de gluma nu mai aveam chef nik.Sa ma trezesc peste 3 luni)))Am si eu niste nelamuriri.Daca vreau sa imi schimb numerele rosi in aceasi zi se poate?Ca banuiesc ca actele masini le primesc imediat.


Din cate stiu eu trebuie sa astepti sa-ti elibereze C.I.V.-ul masinii ! Acesta nu se elibereaza in ceeasi zi când se preda masina ,in cca.5-6 zile !
  • VVasilache

  • Mesaje scrise: 90
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2018 B14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Aug 2017

  • Mesaj Privat
pai și dacã ai dat Cash avansul, crezi ca o sa mai vrea Dealerul sa îți faca rost de tichet și sa îți faca retur la factura de avans ca sa îți dea banii înapoi ? Nu cred ca sunt așa bãieți faini....
Skip ads

  • mosudan

  • Mesaje scrise: 649
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra Sedan 2018 B14NET TURBO
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2017

  • Mesaj Privat
Eu sper, sa fie baieti faini si atata timp cat totul este legal nu vad nici o problema ! Acum numai sa se vrea...!
  • VVasilache

  • Mesaje scrise: 90
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2018 B14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Aug 2017

  • Mesaj Privat
Nu cred ca o sa fie ... Pt ca pe tine deja te-au rezolvat cu toate și au alți clienți care stau la coada și risca sa se rãzgândeascã dacã nu achiziționeazã un tichet Smile)). E doar o pãrere personalã. Sper sa îți poatã Adaugã un tichet
  • mosudan

  • Mesaje scrise: 649
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra Sedan 2018 B14NET TURBO
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2017

  • Mesaj Privat
Esti Gica contra...Smile ! Dealer-ul mi-a spus ca mai este o doamna in aceeasi situatie cu mine,eu zic ca omu' e fairplay si un pic ciudat..Smile ..de dealer zic !
  • SCristian

  • Mesaje scrise: 209
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2017
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Jul 2017

  • Mesaj Privat
Pana la urma asteptam sa vina ,si vedem in momentul in care vine.Bagam si niste poze frumoase pentru ca o sa avem cu ce sa ne laudam.Masina e belea.La toti care le zic ii apuca tristetea cand le zic ce masina mi-am comandat)))Deci doamne ajuta pana la urma .Totul se rezolva.Si asa ca fapt divers..abia astept sa imi vad culoarea comandata pe masina.Renuntand initial la culoarea neagra.. si din cauza asta mi.a intarziat comanda.
Skip ads

  • PEmil

  • Mesaje scrise: 2,662
  • Locatie: Braila
  • Masina: Astra 2017 LUJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Mai 2017

  • Mesaj Privat
SCristian, ii apuca tristetea pentru ca te compatimesc sau pentru ca nu si-au comandat si ei?
  • mosudan

  • Mesaje scrise: 649
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra Sedan 2018 B14NET TURBO
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2017

  • Mesaj Privat
Invidia Emil,invidia,asta e cel mai mare defect al romanului...!
  • SCristian

  • Mesaje scrise: 209
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2017
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Jul 2017

  • Mesaj Privat
Invidia exact.Multi colegi..cunostinte au mers pe logan.Si cand le zici ca la acelasi pret aproape, ti.ai luat astra j..si o cauta de curiozitate pe net.Mor ..se intristeaza.Imi tresare inima..sa le vad fetele)))
  • mosudan

  • Mesaje scrise: 649
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra Sedan 2018 B14NET TURBO
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2017

  • Mesaj Privat
Cristi am colegi de serviciu,ne stim de-o viata si de cand au aflat ce masina am comandat ,nu mai vorbesc cu mine efectiv..! S-a intors lumea cu fundul in sus...! Ce sa mai..zic !
Skip ads

  • PEmil

  • Mesaje scrise: 2,662
  • Locatie: Braila
  • Masina: Astra 2017 LUJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Mai 2017

  • Mesaj Privat
Colegii mei de serviciu nu s-au manifestat in acest fel... Este adevarat nici in celalalt sens nu au excelat, sa-mi faca ceva urari gen "s-o stapanesti sanatos" sau altceva de acest gen.
  • Tai-Pan

  • Mesaje scrise: 2,954
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2017 B14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jun 2017

  • Mesaj Privat
In anii '90, celebrul Fane Spoitoru a facut o caracterizare romanilor: "cel mai popor prost"!
Ceea ce spuneti voi vine sa intareasca ideea, daca mai era nevoie!
  • Silviu Mustata

  • Mesaje scrise: 1,199
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2017 B14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mai 2017

  • Mesaj Privat
Colegi, aveți o vârstã! Nu v-ați prins pânã acum cã romanul este frate cu Dabija și îl roade de capra vecinului? Ce ne-am scris cu toții în momentul în care am primit mașinile mã face sã cred cã suntem atipici pentru acest spațiu geografic. Sunt la finalul câtorva zile la Sinaia și în parcarea locației de cazare am avut parte de o tona de priviri chiorâșe deși nu mã cunosc cu nimeni de aici. Concluzia, eu îmi vãd de treabã și cei pe care ii mãnâncã ochii își rod nervii. Ceea ce i s-a întâmplat lui Cosmin spune ceva.
  • mosudan

  • Mesaje scrise: 649
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra Sedan 2018 B14NET TURBO
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2017

  • Mesaj Privat
SCristian a scris:..abia astept sa imi vad culoarea comandata pe masina.Renuntand initial la culoarea neagra.. si din cauza asta mi.a intarziat comanda.


Pai si ce culoare ti-ai pus ? Ai prins scumpirea la culori ?
  • SCristian

  • Mesaje scrise: 209
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2017
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Jul 2017

  • Mesaj Privat
mosudan a scris:Cristi am colegi de serviciu,ne stim de-o viata si de cand au aflat ce masina am comandat ,nu mai vorbesc cu mine efectiv..! S-a intors lumea cu fundul in sus...! Ce sa mai..zic !
Te cred.Acelasi lucru si cu colegi mei de munca.Ura si invidie.Toti la un moment dat isi dadeau cu parerea despre masina si binenteles sa o schimb.Fel si fel de pretexte .Culoarea e dark blue moon.Zic curios pentru ca in realitate pe J nu am vazut.Doar pe insignia.Culoarea a costat400 euro.
  • mosudan

  • Mesaje scrise: 649
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra Sedan 2018 B14NET TURBO
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2017

  • Mesaj Privat
Sã fie într-un ceas bun ! Culoarea asta a fost introdusã de 2 sãptãmâni pe site-ul Opel ,din cate am observat ! E super culoarea !
  • SCristian

  • Mesaje scrise: 209
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2017
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Jul 2017

  • Mesaj Privat
Ms frumos.Tu ce culoare ai ales?gri sobolan sau argintiu?Problema la griul sobolan e ca avea niste tente de verde la soare. Nu pot sa zic ca dadea bn pe masina.
  • PEmil

  • Mesaje scrise: 2,662
  • Locatie: Braila
  • Masina: Astra 2017 LUJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Mai 2017

  • Mesaj Privat
SCristian a scris:Culoarea e dark blue moon.Zic curios pentru ca in realitate pe J nu am vazut.Doar pe insignia.Culoarea a costat400 euro.


Daca vrei sa vezi culoarea, vino la Radacini Braila, este pe noua Insignia de drive test.
Este mortala culoarea, daca aceea este.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra J

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR