Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A
  • DIonut144

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2010 A20NHT (LDK)
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Mai 2017

  • Mesaj Privat
Salutare .
Sunt un propietar nou de Opel Insignia Sports Tourer vechi:) .Am cautat in ultimile zile un subiect asemanator in sectiunea Probleme Tehnice dar nu am gasit nimic legat de sunet sau exact de lipsa lui.
Pe larg ... Masina la cumparare avea un zgomot de fond foarte puternic in boxe . Firma de la care am cumparat masina s-a angajat sa rezolve problema si au reusit sa-mi trimita masina la cineva care mi-a prajit tot navi. Se aprindea si se stingea ca o instalatie de brad :)in plus nu se mai auze nimic in boxe (nici semnalizari sau martorul de la centura de siguranta). Am reusit sa schimb navi si dupa indelungi cautari sa-l si imperechez cu masina dar Opelul meu a ramas mut... Navi era functional ( cel cumparat de mine) .. dar masina se incapataneaza sa nu-mi vorbeasca . Unde as putea sa caut solutia problemei mele?

Multumesc anticipat
  • DIonut144

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2010 A20NHT (LDK)
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Mai 2017

  • Mesaj Privat
Salutare din nou...
De ieri de cand am postat mesajul m-am gandit la solutii la problema mea si am realizat ca o fac degeaba . La fel si eventualele solutii propuse de voi m`ar lasa putin cam rece avand in vedere ca sunt semipraf in electrica. De fapt cred ca vroiam sa intreb daca este cumva un Electrical Guru printre voi care ar putea sa se ocupe de masina undeva saptamana viitoare? Un mesaj privat si vedem ce si cum organizam .
Multumesc
  • DIonut144

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2010 A20NHT (LDK)
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Mai 2017

  • Mesaj Privat
Contra cost ... fireste Smile))
  • DIonut144

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2010 A20NHT (LDK)
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Mai 2017

  • Mesaj Privat
S-a rezolvat.... In schimb am nevoie de un amplificator audio pt Insignia Sports Tourer din 2009 cu echipare de sunet Infinity . Care ai si vrei sa dai da`mi de stire
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR