Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Mr.hat

  • Mesaje scrise: 449
  • Locatie: Cluj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2004

  • Mesaj Privat
Pai am semnat procesul tocmai ca sa nu mai umblu prin tribunale pt alea mici cateva reparatii , plus ca eram foarte grabit trebuia sa ajung la o nunta si mirele era cu mine Laughing . Spoileru ma ajuta cineva sa il fac , mi-a dat o idee geniala , sper sa fie si buna Smile . Mai ramane de indreptat un pic aripa si portbagajul .

p.s. : Eu am votat ca sunt vinovat ... pentru ca asa scrie in procesul verbal Laughing
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
prin ce tribunale sa umbli? daca e el vinovat iti da rca-ul....
  • duradarius@masini.ro

  • Mesaje scrise: 88
  • Locatie: Baia de Aries (Alba)
  • Masina: Astra 1995 1.7 TDI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Sep 2006

  • Mesaj Privat
Politia zicea altfel ?!
Amandoi soferii sunteti vinovati . Tu ca nu te-ai asigurat cand ai dat cu spatele si celalalt ca a intors pe linia continua .
amenda ... puncte (la ambii soferi) ... si amandoi va faceti masinile cum puteti ?! Traiasca CASCO .
Mai bine lasati-o moarta asa cum e acum si totul Ok (PS. nu mai ziceti la nime Wink )
DDarius
  • 16V

  • Mesaje scrise: 151
  • Locatie: Arad
  • Masina: Astra 2000
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Apr 2006

  • Mesaj Privat
"nu stiu altii cum sunt, dar eu" il beleam pana la os Laughing asta daca vroia sa mai aiba permisul. cel putin 3-4 foi verzi lasa jos. e vina lui 100%, nu stiu care au votat ca ar fi vina ta. iar la chestia cu politia ai muscat-o rau de tot. am un prieten care a fost in cazul celui care te-a lovit pe tine. tot asa, cu un prieten al lui politai care a scos culpa comuna din toata chestia. dar macar amicul meu a fost domn si i-a dat asigurarea omului, fara sa o foloseasca el pe a celui accidentat.
  • Mr.hat

  • Mesaje scrise: 449
  • Locatie: Cluj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2004

  • Mesaj Privat
A facut masina, totul m-a costat exact cei 100 RON (mai putin stopul crapat ... care tot asa a ramas , nu ii vizibil tare) ,dar ... culmea ghinionului , la exact o saptamana dupa , intr-o intersectie poc ... unul cu dacia m-a lovit exact in partea reparata Very Happy , aripa indoita si spoiler rupt iarasi. De data asta am facut masina pe banii asigurarii acelei persoane, si cu ocazia asta am schimbat si segmentii de tabla pe partea stanga , am platit doar manopera schimbarii si segmentii (vopseaua + manopera vopsitului platite de asigurare) .
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Chestionar

Cine credeti ca a fost vinovat
Eu ca nu m-am asigurat suficient cand am dat cu spatele 12%
Soferul celalalt ca a intors pe linia continua si ... 87%
40 voturi

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR