Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning
  • BDavid

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Aug 2017

  • Mesaj Privat
Va salut colegi. Dupa 2 luni in care am incercat diferite reglaje la scaun si la pozitia spatarului tot nu reusesc sa gasesc o pozitie in care sa pot vira total fara sa ating genunchii cu incheietura mainii.
Daca dau scaunul suficient de in spate nu mai ating dar nu mai ajung nici la pedale. Am 1.76 inaltime si in jur de 80kg deci nu sunt nici f inalt nici gras... Volanul nu are reglaj pe inaltime, masina este o astra G bertone.
As vrea sa il schimb cu altceva, eventual ceva mai mic in diametru si care sa se poata schimba acasa. Are cineva ceva ideei? Nu prea imi plac cele sport dar in lipsa de altceva, orice cu un diametru mai mic e bun.
  • andronachi victor

  • Mesaje scrise: 281
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Apr 2008

  • Mesaj Privat
Salut.Eu am pus unul de astra h si este super ok.Neavand cassul sau cdul original nu m-au interesat comenzile pe volan dar i-am tras o imbracaminte cu piele perforata si arata super ok.Atentie insa la airbag iti trebuie unul cu o singura mufa,majoritatea sunt cu doua.Bafta.
  • andronachi victor

  • Mesaje scrise: 281
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Apr 2008

  • Mesaj Privat
Cred ca nu mai e de actualitate avand in vedere ca acum m-am uitat cand a fost postat anuntul
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR