Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Corsa
  3. Corsa C/Combo C
  • larisa444

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Dec 2017

  • Mesaj Privat
Buna tuturor, nu ma pricep dar sunt curioasa sa aflu daca am posibilitatea sa introduc inchiderea centralizata, oglinzi incalzite si geamuri electrice. Nu stiu daca ma exprim corect dar sper sa intelegeti ce intreb. Acum 2 ani a incercat cineva sa imi fure oglinda, a reusit doar sa o sparga si ulterior am mers la un magazin cu piese second hand de unde am achizitionat o oglinda second hand. Domnul de acolo mi-a spus ca partea electrica exista si pe viitor pot opta pentru a avea oglinzi incalzite, geamuri electrice si inchidere centralizata. Am tot cautat pe net si din pacate nu am gasit informatii cu privire la acest aspect. Nevoia majora este de oglinzi incalzite pentru ca se aburesc foarte des in perioada rece si in zilele cu zapada gheata este greu de indepartat, daca se pot si celelalte doua e de bine. Smile
Ma puteti ajuta va rog cu cateva sfaturi sau solutii?
Va multumesc.
Masina: Opel corsa c din 2002, benzina, motor 978 cm2 oglinzi manuale si geam cu macara, inchidere cu cheie.
----
Model: Corsa
An fabricatie: 2002
Cod motor:
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,457
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Da, poti, insa trebuiesc facute niste modificari prin instalatia electrica
  • larisa444

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Dec 2017

  • Mesaj Privat
Multumesc!
  • ibmm

  • Mesaje scrise: 69
  • Locatie: Vrancea
  • Masina: Corsa 2001 z1.2xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Apr 2012

  • Mesaj Privat
sal
eu am cumparat oglinzi electrice si incalzite la pret de 70 ron bucata noi din depozit piese auto BILC si istalatia electrica din usi din dezmembrari cu 20 ron per usa si sunt ff multumit de realizare
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Corsa
  3. Corsa C/Combo C

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR