Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Agila
  3. Agila A
  • ITosca

  • Mesaje scrise: 69
  • Locatie: Galati
  • Masina: Meriva 2005 Y17D
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jun 2018

  • Mesaj Privat
Stimati colegi. Am trebuinta urgent de o astfel de garnitura ( cand ploua, curge apa in masina - se prelinge pe interiorul copertinei si prin stalpii fata ajunge pe podea ) Am tot rascolit netul si nu am gasit nimic dedicat Opelului Agila. Singura varianta Ebay Garnitura costa 5 lire si transportul 4;;;;Mai este cineva amator sa cumpere asa ceva ? Si impartim frateste cheltuielile...
  • lupan bogdan

  • Mesaje scrise: 233
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2004 Z14xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Mar 2016

  • Mesaj Privat
Salut... ai desfacut antena? Ai sa fii surprins ca mai are o garnitura.... aia tine sa nu curga apa in fier... cea de sus e doar de decor...
p.s. si eu am schimbat garnitura ce vrei tu dar nu curgea pe acolo... cel mai sigur dai jot tot interiorul si stai cu furtunul pe ea... asa ai sa vezi pe unde se prelinge.
  • ITosca

  • Mesaje scrise: 69
  • Locatie: Galati
  • Masina: Meriva 2005 Y17D
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jun 2018

  • Mesaj Privat
Inca nu am demontat...E posibil sa fie si asa cum spui tu. Sper sa ma edific in weekend-ul asta.
  • ITosca

  • Mesaje scrise: 69
  • Locatie: Galati
  • Masina: Meriva 2005 Y17D
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jun 2018

  • Mesaj Privat
@lupan bogdan, mare dreptate ai avut omule ! Antena este perfect izolata cu inca o garnitura interioara. Si culmea "ghidusiei" ( am invatat si eu de pe youtube si am si verificat ) e ca nu trebuie musai sa demontezi tapiteria plafonului pentru a avea acces la ea. "Decat" ( vorba unui flausat incult ) scoti din soclu lampa de iluminat spate si ai sa gasesti ceea ce cauti...
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Agila
  3. Agila A

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR