Ai uitat parola?

• Teo FFN

• Mesaje scrise: 31
  • Masina: Insignia A20dte din 2013
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat in: 24 Nov 2017

• Garaj Mesaj Privat
Vă salut cu respect. Am pierdut vechea mea astra f tds in urma unui eveniment neplacut dar sunt cu adevărat fan opel și mi am luat o insignia A facelift. Am mare nevoie de ajutorul dvs. Urmează distribuția și nu stiu aproape nimic, nici service uri ,nici ce piese să folosesc. Astept sfaturi . Vă mulțumesc mult. Locuiesc în Ploiesti.
  • livcro

• Mesaje scrise: 4,185
  • Masina: Insignia A20DTH; din 2010
  • Cont inregistrat in: 22 Jul 2005

• Garaj Mesaj Privat
Difera raspunsurile in functie de motorizare..la A20DTxxx... trebuie schimbata si pompa de apa. Producatori: GM, Conti, Dayco (la unele este echiparea originala), Febi etc
  • Teo FFN

• Garaj Mesaj Privat
Îți mulțumesc . Cunosc mărcile și astept ceva recenzii despre ce as putea pune la un pret acceptabil. Desigur Gm și Conti recomandă și reprezentanța. Eu am un a20dte și e cu pompă de apă pe distributie. Astept poate aflu ceva service unde lucrează bine pt ca sunt cam scumpi la reprezentanță.
  • Enachedc

• Mesaje scrise: 43
  • Masina: Insignia A20DTR din 2014
  • Cont inregistrat in: 16 Feb 2018

• Garaj Mesaj Privat
Eu am schimbat distributia la bunecunoscutul servis din sectia publicitate. Fiind din ploiesti nu cred ca ai o problema in a da o tura pana in Bucuresti la ei. Cand am facut-o nu aveau produsele GM pe stoc si am pus role INA si curea Conti.
  • Teo FFN

• Garaj Mesaj Privat
Va multumesc pt sfaturi am reusit sa ii fac distribuția în București la un service cu un feed back bun.

Intra si tu in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Solutii la probleme tehnice
check Mai putine reclame
check Intalniri locale
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata