Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A
  • Teo FFN

  • Mesaje scrise: 31
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Insignia 2013 A20dte
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Nov 2017

  • Mesaj Privat
Vã salut cu respect. Am pierdut vechea mea astra f tds in urma unui eveniment neplacut dar sunt cu adevãrat fan opel și mi am luat o insignia A facelift. Am mare nevoie de ajutorul dvs. Urmeazã distribuția și nu stiu aproape nimic, nici service uri ,nici ce piese sã folosesc. Astept sfaturi . Vã mulțumesc mult. Locuiesc în Ploiesti.
  • livcro

  • Mesaje scrise: 4,536
  • Locatie: SIBIU-RM. VALCEA
  • Masina: Grandland X 2018 D20DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jul 2005

  • Mesaj Privat
Difera raspunsurile in functie de motorizare..la A20DTxxx... trebuie schimbata si pompa de apa. Producatori: GM, Conti, Dayco (la unele este echiparea originala), Febi etc
  • Teo FFN

  • Mesaje scrise: 31
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Insignia 2013 A20dte
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Nov 2017

  • Mesaj Privat
Îți mulțumesc . Cunosc mãrcile și astept ceva recenzii despre ce as putea pune la un pret acceptabil. Desigur Gm și Conti recomandã și reprezentanța. Eu am un a20dte și e cu pompã de apã pe distributie. Astept poate aflu ceva service unde lucreazã bine pt ca sunt cam scumpi la reprezentanțã.
  • Enachedc

  • Mesaje scrise: 41
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Insignia 2014 A20DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Feb 2018

  • Mesaj Privat
Eu am schimbat distributia la bunecunoscutul servis din sectia publicitate. Fiind din ploiesti nu cred ca ai o problema in a da o tura pana in Bucuresti la ei. Cand am facut-o nu aveau produsele GM pe stoc si am pus role INA si curea Conti.
  • Teo FFN

  • Mesaje scrise: 31
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Insignia 2013 A20dte
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Nov 2017

  • Mesaj Privat
Va multumesc pt sfaturi am reusit sa ii fac distribuția în București la un service cu un feed back bun.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR