Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Corvin

  • Mesaje scrise: 193
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Mar 2005

  • Mesaj Privat
jE a scris:@Corvin, eu as sugera sa ii inviti pe cei carcotasi in emisinue. cu o teava buna de net organizati o audioconferinta de mama mama. Si asa au oamenii ocazia sa ridice nivelul informational al emisiunii, de sa se zgarie norii....

momentan migrez catre alte taramuri, mai las timpul sa se astearna peste carcoteli, balbe si inadecvitati, poate si peste orgolii...
o sa revin oricand cu placere la primul meu club auto, poate va faceti rost de un consilier de imagine, ceva. imi pare rau ca la ultima editie Skype avea draci pe el, nu am putut stabili legatura cu doritorii...... Poate next time?!
Skip ads

  • Corvin

  • Mesaje scrise: 193
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Mar 2005

  • Mesaj Privat
desi mare parte sunteti la intalnirea de la Polivalenta, poate... ploua Twisted Evil
Asa ca, ma simt dator sa va instiintez:
http://forum.radiolynx.ro/v...c.php?p=1494#1494


si daca aveti sau mai aveti ceva de adaugat, daca e ceva nou in comunitatea Opel Ro, va astept ca gazda... anytime
  • Vios40

  • Mesaje scrise: 409
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Rekord 1987 2.3D LS
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2007

  • Mesaj Privat
Ceva nou în comunitate? Va fi cu siguranþã dragule, de exemplu mai nou vom avea ce vorbi pe statii sau alta mai bunã, asistenþã rutierã, hmmm ce zici? Cât despre partea cu urãrile meteo, am discutat la Înãlþimea Sa ºi astãzi va fi cald pânã ce vom pleca de acolo. Smile
  • maiandrei

  • Mesaje scrise: 4,711
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2018 B20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Dec 2004

  • Mesaj Privat
Asadar, una din viitoarele emisiuni se va transmite chiar de la Polivalenta, printre si cu membrii ClubOpel, nu-i asa?
Skip ads

  • Corvin

  • Mesaje scrise: 193
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Mar 2005

  • Mesaj Privat
e o idee, sa vedem ce posibilitati tehnice avem....
imposibil nu este, ideea ar fi ca daca am tehnicul la dispozitie, totul este sa mai am si.. participare de la voi, ceva mai fix si mai exact, o ora nu 3, etc... got the idea?!
Ptr ca intreaga emisiune are 2 ore, deci ar fi nevoie ca pe la ora 17 sa va adunati, aranjati, etc, ca mai apoi sa incepem in formatie completa la 18 si sa terminam la 20 ( noi Radiolynx, ca voi puteti sta pana la 22.... 00... etc)
Ca idee mi se pare nu numai inedita, cat si extraordinara, felicitari maiandrei, se vede si se simte de ce esti tu leaderul si nu... botosu ( vaaai ce ma spurca asta acum,,...)
  • Corvin

  • Mesaje scrise: 193
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Mar 2005

  • Mesaj Privat
Corvin va aduce un invitat savuros, Emil Mitrache, "Americanu'" in emisiunea sa de joi. Discutii despre regele automobil, lumea la volan, VIP uri la volan, fenomenul auto romanesc, romani la volan, barfe, cancanuri, snoave in fum de benzina.
Impreuna vom incerca o noua abordare a fenomenului auto romanesc, un pic acida, un pic sarcastica, evident, plina de umor.


  • Corvin

  • Mesaje scrise: 193
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Mar 2005

  • Mesaj Privat
09 august 2007, adica joia aceasta, Kaiserul Sorin Matei, popularul interpret provenit de la Facultatea Florin Calinescu, in prezent interpret al rolului Fritz si/sau Armand din sitcomul Meseriasii de la ProTV, ne onoreaza cu prezenta.

Alaturi de Corvin, la TurboLynx nu poti fi decat in pole position. In editia de saptamana aceasta vom aduce din nou umorul si critica acid-sadrcastica in prim plan. Asa cum v-am obisnuit, totul in miros de benzina, cauciucuri incinse si de ce nu, niscai ulei ars, ca doar traim in Romania
  • URAGAN

  • Mesaje scrise: 2,811
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Promitator,voi fi pe receptie... www.radiolynx.ro Smile Wink
  • Corvin

  • Mesaje scrise: 193
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Mar 2005

  • Mesaj Privat
OK, inainte de concediu, propun sa facem din nou ceva asa.. unic: joia asta, adunarea pe platou, vor fi 2 ore de transmisie live de la SALA POLIVALENTA, totul vizibil pe streamul radiolynx. Deci, masini spalate, haine bune, fete in fuste scurte, etc si prezenta dom;le, nu 15 masini, ok?
Joi d ela ora 18...... joia asta, adica 16 august!

PS .. am uitat...live video streaming, nu numai audio!
  • maiandrei

  • Mesaje scrise: 4,711
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2018 B20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Dec 2004

  • Mesaj Privat
Hmmm, parca avuram emisiune in direct, nu? Sau am visat?
O noua provocare: http://www.radiolynx.ro/blo...n-turbolynx-util/

Corvine, tu intreaba, noi raspundem: bineinteles ca Opel e cel mai bun, din toate pdv.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR