Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra J
  • Bogdan42

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2015 LVL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Dec 2018

  • Mesaj Privat
Model: Astra
An fabricatie: 2015
Cod motor: LVL

Am achizitionat un Opel Astra J 2015 cu Navi 650 full Europa. As dori pentru acest tip de navigatie un sfat sau recomandare pentru harta Romaniei deoarece este incompleta sau ne-actualizata.Am incercat la reprezentanta sa rezolv problema dar costurile sunt foarte mari deoarece acestia imi solicita upgrade total pentru toate hartile existente.Multumesc anticipat!
  • deleted-122096

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Oct 2017

  • Mesaj Privat
Sunt in aceasi situatie o varianta este actualizarea cu stick de aici
https://opel.navigation.com/...n_GB/OpelEMEA/EUR
Se introduce VIN si ei iti trimit hartile ptr masina ta.Daca masina este cumparata de afara harta ptr Romania va fi sumara.Nu poti face schimbul de pachet Europa de est cu Europa de vest cel putin eu nu am auzit.M-am resemnat .Harta mea este actualizata 2016 si in Brasov nu poti vizualiza decat partial drumuri principale.Poate ai mai mult succes.Astept pareri
  • deleted-122096

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Oct 2017

  • Mesaj Privat
Sunt in aceasi situatie o varianta este actualizarea cu stick de aici
https://opel.navigation.com/...n_GB/OpelEMEA/EUR
Se introduce VIN si ei iti trimit hartile ptr masina ta.Daca masina este cumparata de afara harta ptr Romania va fi sumara.Nu poti face schimbul de pachet Europa de est cu Europa de vest cel putin eu nu am auzit.M-am resemnat .Harta mea este actualizata 2016 si in Brasov nu poti vizualiza decat partial drumuri principale.Poate ai mai mult succes.Astept pareri
  • Bogdan42

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2015 LVL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Dec 2018

  • Mesaj Privat
Ms dar la fel am si eu harta Romaniei.Imi arata decit segmentele importante DN .Eu doream ceva complet,deoarece fac taxi cu masina si an nevoie de navi si in interior localitati
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra J

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR