Ai uitat parola?
#YESLAVOT pe 26 mai De ce să votez? Ghidul Alegătorului ×

• remus-liviu

• Mesaje scrise: 1
  • Masina: Astra Y17DT din 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat in: 25 Feb 2019

• Garaj Mesaj Privat
Salutare ! Sun nou , Am si eu niste nedumeriri am o frontera A sport din 95 2.0l benzina si vreau sa ii fac niste modificari cum ar fi sa ii schimb grupul pe fata fiind pe bara de torsiune asi vrea sa o pun pe arcuri cu telescoape sa ii pun ceva extrem sau sa il pun pe foi de arcuri si pe fata ? Ce sfaturi imi dati mai bun cu foii de arcuri sau suspensie telescop si arc ? Si ce grup este compatibil pt asa cv grup fara planetare cum e pe spate asa sa fie si pe fata bine inteles fata cu directie 😁😁

MODEL: Astra 2005
MOTOR: Y17DT
  • bibu16v

• Mesaje scrise: 3,381
  • Masina: Astra X16XEL din 1995
  • Cont inregistrat in: 25 Jan 2016

• Garaj Mesaj Privat
Mie îmi face impresia că te plictisesti Laughing ...teribil. După cum pui problema, habar n-ai în ce te bagi, în special, iar, în general, nu prea stii despre ce e vorba...
Adică cum ”grup fara planetare cum e pe spate” Rolling Eyes ?! Puntea spate fiind motoare, cum crezi că se transmite miscarea dela grup către roată?! Prin puterea mintii (tale), magie Confused ? Nu, prin planetare. Ah, că ele nu sunt la vedere(a ta), ca să le poată identifica orisicine, asta-i altă istorie...
Altfel îti doresc mult succes si astept să văd ce (alte) răspunsuri mai primesti...
  • SUPERDRAGOS

• Mesaje scrise: 3,626
  • Masina: Frontera 3.O DI din 2001
  • Cont inregistrat in: 24 Aug 2007

• Garaj Mesaj Privat
remus-liviu a scris:Salutare ! Sun nou , Am si eu niste nedumeriri am o frontera A sport din 95 2.0l benzina si vreau sa ii fac niste modificari cum ar fi sa ii schimb grupul pe fata fiind pe bara de torsiune asi vrea sa o pun pe arcuri cu telescoape sa ii pun ceva extrem sau sa il pun pe foi de arcuri si pe fata ? Ce sfaturi imi dati mai bun cu foii de arcuri sau suspensie telescop si arc ? Si ce grup este compatibil pt asa cv grup fara planetare cum e pe spate asa sa fie si pe fata bine inteles fata cu directie 😁😁

Impresia mea e aceiasi,ce vrei tu nu are legatura cu realitatea.Te depaseste financiar si logistic..
#YESLAVOT pe 26 mai De ce sa votez? Ghidul Alegatorului ×

Discutii similare

Intra si tu in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Solutii la probleme tehnice
check Mai putine reclame
check Intalniri locale
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata