Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Frontera
  • remus-liviu

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Astra 2005 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Feb 2019

  • Mesaj Privat
Salutare ! Sun nou , Am si eu niste nedumeriri am o frontera A sport din 95 2.0l benzina si vreau sa ii fac niste modificari cum ar fi sa ii schimb grupul pe fata fiind pe bara de torsiune asi vrea sa o pun pe arcuri cu telescoape sa ii pun ceva extrem sau sa il pun pe foi de arcuri si pe fata ? Ce sfaturi imi dati mai bun cu foii de arcuri sau suspensie telescop si arc ? Si ce grup este compatibil pt asa cv grup fara planetare cum e pe spate asa sa fie si pe fata bine inteles fata cu directie 😁😁


MODEL: Astra 2005
MOTOR: Y17DT
  • bibu16v

  • Mesaje scrise: 6,491
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 1995 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jan 2016

  • Mesaj Privat
Mie îmi face impresia cã te plictisesti Laughing ...teribil. Dupã cum pui problema, habar n-ai în ce te bagi, în special, iar, în general, nu prea stii despre ce e vorba...
Adicã cum ”grup fara planetare cum e pe spate” Rolling Eyes ?! Puntea spate fiind motoare, cum crezi cã se transmite miscarea dela grup cãtre roatã?! Prin puterea mintii (tale), magie Confused ? Nu, prin planetare. Ah, cã ele nu sunt la vedere(a ta), ca sã le poatã identifica orisicine, asta-i altã istorie...
Altfel îti doresc mult succes si astept sã vãd ce (alte) rãspunsuri mai primesti...
  • SUPERDRAGOS

  • Mesaje scrise: 2,680
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Frontera 2001 3.O DI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Aug 2007

  • Mesaj Privat
remus-liviu a scris:Salutare ! Sun nou , Am si eu niste nedumeriri am o frontera A sport din 95 2.0l benzina si vreau sa ii fac niste modificari cum ar fi sa ii schimb grupul pe fata fiind pe bara de torsiune asi vrea sa o pun pe arcuri cu telescoape sa ii pun ceva extrem sau sa il pun pe foi de arcuri si pe fata ? Ce sfaturi imi dati mai bun cu foii de arcuri sau suspensie telescop si arc ? Si ce grup este compatibil pt asa cv grup fara planetare cum e pe spate asa sa fie si pe fata bine inteles fata cu directie 😁😁

Impresia mea e aceiasi,ce vrei tu nu are legatura cu realitatea.Te depaseste financiar si logistic..
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Frontera

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR