Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Stiri / Noutati
  • Marshall

  • Mesaje scrise: 58
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Kadett 1991 1.6i C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Nov 2006

  • Mesaj Privat
In perioada 25-26 mai, va avea loc Raliul Iasului, organizat de catre CS Rally Motosrport, in colaborare cu autoritatile municipale (Primarie, Prefectura, CJ). Aspectul cel mai important al evenimentului este prezenta in competitie a echipajelor de Rally Sprint, care concureaza in CN de raliuri, concursul de la Iasi fiind prima etapa nationala in aceasta proba. Startul si sosirea vor avea loc pe Bulevardul Stefan cel Mare si Sfint, iar premierea, la Palatul Culturii, unde va fi organizata si o expozitie AutoLine Live.
Sursa: Ziarul de Iasi
Skip ads

  • Marshall

  • Mesaje scrise: 58
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Kadett 1991 1.6i C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Nov 2006

  • Mesaj Privat
In curind poze si citeva filmulete cu ce s-a intimplat la Raliul Iasiului, etapa 1 din campionatul national de raliuri a romaniei. A fost un concurs super. Felicitari tuturor concurentilor.
  • 34KLA

  • Mesaje scrise: 4,398
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Corsa 2008 Z13DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Sep 2004

  • Mesaj Privat
http://www.jurnaluldeest.ro...h_arch=1%26page=0

Carmen fiind o buna amica ... Smile Smile BRAVO CARMEN
  • Vios40

  • Mesaje scrise: 409
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Rekord 1987 2.3D LS
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2007

  • Mesaj Privat
Bun si toate frumoase dar nu avem unele imagini referitor la masini, peisaje si altele? Eram curios cum s-a desfasurat si mai ales clasamentul fiind o etapa importanta pentru Romania. Very Happy
Skip ads

  • Marshall

  • Mesaje scrise: 58
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Kadett 1991 1.6i C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Cine vrea clipul cu poze si citeva imagini video montate de la Raliul Iasiului, click pe linkul de mai jos ! P.S. - Pentru o vizualizare mai buna, nu folositi full screen pentru ca am ramas fara placa video buna si am folosit ceva mai slab dar pozele sint de calitate, mai putin imaginile video. Cit despre clasament si pareri ale participantilor, gasiti pe http://www.autorally.ro/ si http://www.fras.ro/

Clik here pentru download clip : http://www.unbase.com/n/7071580089

Enjoy !
  • Vios40

  • Mesaje scrise: 409
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Rekord 1987 2.3D LS
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2007

  • Mesaj Privat
Nu pot spune decat ca montajul a iesit superb luand in consideratie placa video. Atmosfera este de vis iar masinile pe masura. Prezenta lui Aur acolo a dat o nota buna mai ales ca acesta nu a facut decat sa se antreneze. Pacat ca Opel nu a avut o echipa, dar timpul nu este pierdut, se poate in viitor sa ne trazneasca si noua o idee. Personal am sa caut sponsori si poate voi reusi. Din ce am vazut, nu au fost masini cu o forta extraordinara asa ca am o idee pe care o sa o prezint cand va veni timpul. Pana atunci poate si alti maniaci vor reusi sa faca ce ai facut tu cand vine vorba de evenimente ca acesta. Merci! Very Happy
  • Marshall

  • Mesaje scrise: 58
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Kadett 1991 1.6i C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Multumesc pentru vorbele de bine si va voi tine la curent tot timpul cu ceea ce inseamna evenimente auto la iasi. Club Opel nu a avut nici o echipa la start pentru ca lucrurile sint un pic mai complexe atunci cind vorbim de un campionat national DAR, niciodata nu este prea tirziu. Eu am mania asta de ceva vreme si am concurat acum citiva ani la cursele de off road pentru amatori dar e greu fara sponsori si acum incerc sa gasesc o persoana care sa-si doreasca sa faca lucrul asta, sa ne inscriem la scoala de pilotaj pentru a ne lua licentele necesare si sa incercam sa intram la sectiunea debutanti in campionatul national de raliuri. Cu citeva resurse proprii si poate cu ajutorul unor sponsori, vom reusi zic eu intr-un an sa avem tot ce ne trebuie pentru a ne initia. Pina atunci, urmarim ceea ce se intimpla si show must go on.
  • Vios40

  • Mesaje scrise: 409
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Rekord 1987 2.3D LS
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2007

  • Mesaj Privat
Am sa va destainui un secret referitor la mania mea. Particip la curse dar din 2.09.2006 nu am mai avut ocazia. Chiar daca nu castig mare lucru cel putin am ocazia de a-mi perfecta stilul. Asta este! Very Happy
Masina de mai jos o puteti gasi in galeria personala la http://www.myopel.lx.ro/





Ultima modificare facuta de Vios40 la Dum 03 Jun, 2007 8:10 am, modificat de 5 ori in total
  • Marshall

  • Mesaje scrise: 58
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Kadett 1991 1.6i C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Lasa un id de mess daca vrei sa mai vorbim. C`ya Wink
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Stiri / Noutati

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR