Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel X
  3. Opel Crossland X
  • SMehedintiu

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Oct 2022

  • Mesaj Privat
Salut prieteni am un opel crosland x 130 cp 1,2 cc prizele nu merg fãrã sa pun contactul asa este din fabrica știe cineva cum se face sa am curent permanent am încercat cu doi electricieni auto dar nu sau bãgat nu au știut sigur nu ma pot duce la or ce necunoscut dacã cineva a rezolvat problema rog frumos sã îmi dați rãspuns mulțumesc tuturor celor care sint interesați










Sica


MODEL: Opel crosland x
MOTOR: 1,2 cc 130 cp

LOCATIE: București
  • sergio233

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008 14XAE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Salut.Prizele NU functioneaza fara contactul pus.Este o masura de siguranta.Daca vrei sa montezi de exemplu o camera de supraveghere care sa functioneze 24/24, trebuie sa fie montata de un electrician auto.O va lega direct dar trebuie sa iei in calcul consumul bateriei auto sau de exemplu, camere de firma vin cu ups incorporat.
  • SMehedintu

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Crossland X 2019
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jan 2020

  • Mesaj Privat
Mulțumesc Sergio pentru rãspuns as fi vrut sã știu dacã se poate modifica avind nevoie cîteodatã chiar și pentru un aspirator la prizã dar nu pot sã stau cu contactul pus prea mult timp mie fricã sã nu ard ceva pe acolo
  • cosmin_b

  • Mesaje scrise: 169
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Grandland X 2018
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mai 2018

  • Mesaj Privat
Salut! Poti folosi priza cu clesti pe care ii legi direct la baterie, dar ramane in grija ta sa nu descarci bateria. https://www.emag.ro/mufa-bri...lrARoCjpcQAvD_BwE
Skip ads

  1. Home
  2. Opel X
  3. Opel Crossland X

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR