Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Opel vs ...
  • vasea77

  • Mesaje scrise: 294
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jun 2012

  • Mesaj Privat
alexhaiducu a scris:fiat este in categoria masini proaste! alaturi de renaul sau dacia! nu se pot compara cu opel!


Opelul se poate compara cu Audi, Mercedes, BMW.
  • alexhaiducu

  • Mesaje scrise: 780
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008 Z17DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Dec 2009

  • Mesaj Privat
alea se pot compara numai intre ele! dar de departe mercedes le da clasa! opel merge comparat cu ford,cu mazda cu honda,crysler,nissan! dar cu frantuzesti ,nu! poate cu italienesti ,cu lancia sau alfa,restul de gen ,sant sub opel! este parerea mea,fara sa fie caterinca sau sa fiu fan al vreuneia! zic dupa experienta dobandita in conducerea lor din germania pana in romania! si am condus multe ,foarte multe! vorbesc de masini sh,nu am adus noi la zero km!
sa intamplat ca sa aduc o masina care sa imi placa cum merge si cum se comporta sistemele de pe ea si altadata sa aduc aceeasi varianta de masina si sa ma deranjeze mersul ei! e de la masina la masina! dupa noroc si dupa cum sa mers cu ea! nu exista ,cum sa zic,masina sfanta,fara defecte sau neajunsuri! singurile masini care nu au probleme sant cele care nu sant conduse,care stau in vitrine! orice merge, se uzeaza in timp,mai repede sau mai tarziu,depinde de exploatare si calitatea celor care le fac sau asambleaza reperele!
  • alexhaiducu

  • Mesaje scrise: 780
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008 Z17DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Dec 2009

  • Mesaj Privat
cu siguranta aleg opel! masinile italiene ,astea fiat sant praf!
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Opel vs ...

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR