Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • andronachi victor

  • Mesaje scrise: 281
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Apr 2008

  • Mesaj Privat
Salutare stimati colegi opelisti.Am decis sa reanprospatez un topic care cam de prin 2015 s-a oprit si anume un topic despre pescuit.Sunt un impatimit al pescuitului,dar din lipsa de fonduri si mai ales de prieteni cu aceasta pasiune am ramas doar cu dorinta de a pescui.Pentru mine nu conteaza atat de mult sa prind peste ,cat conteaza sa dau cu batul in balta cum se spune.Acum na,daca se agata si ceva os de peste prin carlig,vorba aia,sa fie primit.Ideea de a pescui o asociez ideii de relaxare de aceea nu ma incanta sa dau sute de lei sa platesc balti,dar daca dau lasa-ma mai nene sa iau pestele acasa nu sa-mi impui limita de 5kg,parca asa...Nefiind profesionist deci e clar ca nici scule nu prea am,doar o undita de 3m si doua lansete ,una de 1,20m fara nimic pe ea si una de 4,20 doar cu mulineta si guta,,,forfat,,,ce-i ala?A nici la bat nu am linie,halal pescar nu?Dar placerea de a prinde peste e mare si enorma,as sta zile intregi pe balta...daca si banii ar veni din cer...Ce mai sunt expert,de aceea as vrea sa participam la o discutie de placere,de relaxare cu cei de prin Bucuresti care mai se gandesc cateodata la astfel de practici de a-ti umple ziua dar si din alte parti ale tarii,Poate cine stie colegul din Iasi sau Timisoara sau Constanta iti spune despre niste balti super si poate vreodata te afli prin zona si iti aduci aminte de spusele colegului.Ce sa mai ideea este ca am putea sa ne intalnim 1.2 sau mai multi si sa facem si o partida de pescuit,bineanteles ca nu vor lipsi discutiile despre masini sau un gratarel ceva nu?Ce spuneti?Astept parerile voastre pro si contra ca or sa fie si asa ceva nu?Aici pot interveni si deplasari cu bicicletele nu numai cu masinile.aviz pentru iubitorii de ciclism,desi fizicul nu ma recomanda sunt un pasionat si de asa ceva si am o bicla frumusica.Asadar daca am postat corect si am avizul adminilor putem incepe mica noastra aventura la pescuit.FIR INTINS.
  • andronachi victor

  • Mesaje scrise: 281
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Apr 2008

  • Mesaj Privat
Nimeni care sa-i placa pescuitul?
  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR