Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra K
  • yodus

  • Mesaje scrise: 105
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2017 B16DTE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Valabil pentru colegii din Galati
Resetare/recalibrare senzori presiune roti cu aparatul EL 50448 For G-M/Opel Series
Nu doresc decat sa ajut daca pot fara nicio pretentie financiara.
Exista multi indivizi care practica niste tarife exagerate, cumpara acest aparat cu un pret sub 10 dolari si apoi il revand cu preturi enorme, e plin internetul de ei.

Aparatul e cumparat de pe aliexpress si a mers resetarea si reinvatarea de catre computerul de bord la un Opel Astra 2017.


MODEL: Astra 2017
MOTOR: B16DTE
  • FPUBG

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2016 16ctdi
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Dec 2019

  • Mesaj Privat
Mulțumim frumos eu am dat 130 lei la auto soft pt asta plus senzori 750 lei si senzori nu au capac de schimbat bateria peste 5 ani la gunoi
  • litian28

  • Mesaje scrise: 213
  • Locatie: Mehedinti
  • Masina: Astra 2019 B14XFL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Pentru cei care sunteti aproape de Galati va ajuta colegul care are perfecta dreptate.Care nu, vedeti pe la reprezentante sau pe la vulcanizari mai rasarite care au ceva echipamente mai sofisticate decat acea chinazarie (scule profesionale multimarca).
  • MCornel437

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Mai 2023

  • Mesaj Privat
yodus a scris:Valabil pentru colegii din Galati
Resetare/recalibrare senzori presiune roti cu aparatul EL 50448 For G-M/Opel Series
Nu doresc decat sa ajut daca pot fara nicio pretentie financiara.
Exista multi indivizi care practica niste tarife exagerate, cumpara acest aparat cu un pret sub 10 dolari si apoi il revand cu preturi enorme, e plin internetul de ei.

Aparatul e cumparat de pe aliexpress si a mers resetarea si reinvatarea de catre computerul de bord la un Opel Astra 2017.


MODEL: Astra 2017
MOTOR: B16DTE

Salut! Am si eu problema mentionata mai sus cu restarea senzorilor,mentionez ca abia am cump.masina si am schimbat gentile cu tot cu anv.cu cele de vara si a aparut eroarea in bord.
As fi recunoscator daca ma poti ajuta sunt din Galati.
Iti las si un nr.sa ne auzim 0744502710 Multumesc!
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra K

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR