Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel - Classics
  3. Opel Kadett
  • BeWaRe

  • Mesaje scrise: 170
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Kadett 1988
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Oct 2005

  • Mesaj Privat
Salut .Sunt curios sa aflu parerile celor care au acest motor pe masina 1.8E 115cp , probleme avute cu el , ce inbunatatiri i-ati adus acestui motor ca sa scoateti ce este mai bun din el... Am incercat sa pun un subiect adegvat dar cred ca din cauza unor colegi de pe forum care pun tot felu de intrebari prostesti doar de dragul de a face si ei rating nu poti deschide un topic, imi cer scuze daca nu am pus un subiect pe masura ..Astept raspunsurile voastre si poate reusim cei care avem acest motor sa scoatem din el untul Very Happy Very Happy Va multumesc
  • stefy_726

  • Mesaje scrise: 308
  • Locatie: Bucuresti, Romania
  • Masina: Ascona 1986 18E
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2006

  • Mesaj Privat
salut.eu am motorul 18e si anul trecut am avut probleme cu garnitura de chiuloasa apoi cu ecu, m-a lasat la mare in rest este un motor super la 21 de ani si 250mii km nu pot sa cer mai mult pt. ca nici nu am nevoie nu mai sint un pusti sa fac raliu si in Bucuresti nu ai unde afara nici atit, am fost plecat la Suceava si am intilnit 14 radare si asa am mers regulamentar sa nu ramin fara permis stiu ca pe kadett se misca mai bine ca masina e mai usoara dar eu sint multumit de motor si pe ascona am familie si am nevoie si de porbagaj motorul nu consuma ulei si nu a fost umblat in el,la motor nu as umbla poate as incerca sa pun aer conditionat si niste frine pe discuri pe spate problema de bani nu am dar cu timpul liber e mai greu daca nu ma hotarasc sa-mi iau alta,daca vrei sa mai discutam nu ma supar poate vorbim pe mes. am acelasi id. stefy_726 sau daca ai probleme si te pot ajuta pe tel. 0722648150 emil la orice ora.
  • BeWaRe

  • Mesaje scrise: 170
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Kadett 1988
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Oct 2005

  • Mesaj Privat
Salut si multumesc pt raspuns.Vb pe mes
  • stefy_726

  • Mesaje scrise: 308
  • Locatie: Bucuresti, Romania
  • Masina: Ascona 1986 18E
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2006

  • Mesaj Privat
salut.in garaj vad ca ai motor de 13 ai schimbat motorul cu unul 18e?poate ne vedem si mai discutam eu stau in baneasa,tu unde stai?
Skip ads

  1. Home
  2. Opel - Classics
  3. Opel Kadett

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR