Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Agila
  3. Agila B
  • FBarni

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Nov 2019

  • Mesaj Privat
Buna seara , tocmai am achizitonat un opel agila si are un sunet ciudat, de parca ar zgaria!? in relantina doar si ( cand eliberez pedala de acceleratie) la viteze mici am observat pana in 1, 2 ,sau a3-a treapta de viteza se aude. MA POATE AJUTA CINEVA CU UN SFAT ?CE POATE FI ?


MODEL: Opel agila
MOTOR: 1.2/ 2008
  • dancuciureanu

  • Mesaje scrise: 16,457
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Agila 2001 Z10XE + Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Fa o poza cu motorul sau spune cod motor daca te pricepi.
  • PBujor

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jan 2018

  • Mesaj Privat
buna diminiata, am o opel agila cap 1248 diesel anul 2009 cind sunt in trafic apare enorm situatie cind trebuie sa franez a. aici e buba la calcarea frani ea nu se opeste nici ca aia care nu are abs ,reduce dar rulind o,50 -1 m se aude abs intra in functiune chiar si la adoua pedala si este tendinta de a fugi spre draptaAm fost la un atelier facind un cuntrol constata ca etrirul dr. fata nu functioneaza .procedin la inlocuirea cu unul nou . acum in trafic am constatat acelasi probleme . ce specialitate trebuie sa o analizezi unde este defectiunea .Care este remediul?Am fost in situatia sa nu pot acorda trecera petoniloc din cauza ca un opreste Acum am o frica cind sunt in traseu nu am siguranta ca voi face o ninorocire. Am avut opel agila di 2001 dat nu era dotata cu abs dar interenia unde vroiam sa apres. Datim a incurajar de ai vedeao si pe aceast masina ca opreste corespoden dotari ei. Va multumesc.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Agila
  3. Agila B

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR