Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Zafira
  3. Zafira A
  • cornelvasiliu80

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Timis
  • Masina: Zafira 2001 X18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Feb 2020

  • Mesaj Privat
Buna ma poate ajuta cineva cu o parere vreau sa imi pun arcuri sport pe zafira a si am inteles din unele discutii ca ar fi mai convenabil daca as pune de opc as vrea o parere eu vreau sa pun doar arcuri pe telescoape stok si cred ca aibach ca si firma de arcuri sport ,din ce sm inteles sunt cele mai potrivite,ca si confort ideea e ca am mai avut arcuri sport k.a.w. dar erau rele rau si pe drum drept simțeai fiecare denivelare sa nu spun fiecare crãpaturã erau ff rigide parca zveam butuci de lemn in loc de arcuri ...deci imi poate recomanda cineva si confortul nu doar ''good looking-ul''


MODEL: Zafira 2001
MOTOR: X18XE
  • Fz4027

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Zafira 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Jan 2020

  • Mesaj Privat
salut ! sincer fiind, parerea mea este ca nu se merita sa pui arcuri sport pe Opel Zafira... si eu am incercat , dar nu se merita deloc.. Zafira,indiferent de ce proiect vrei tu sa faci din ea, este o masina care nu merita! daca vrei ceva mai 'sport' este Opel Astra g , 2004, z18xe (1.8 125cp) , arcuri sport si folii spate, jante 17" si o schimbi radical..
daca tu vrei neaparat arcuri sport, pune-le pe cele de opc! amortizoare tot de opc.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Zafira
  3. Zafira A

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR